Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
19.-20.1.2019 Klasifikační závod PSL. Dospělí+Mládež A CZE BD --- Kat. B M L --- ---
6.-6.2.2019 Klasifikační závod PSL. Dospělí+Mládež A CZE BD --- Kat. B M L --- ---
9.-10.3.2019 Klasifikační závod PSL. Dospělí+Mládež A CZE BD --- Kat. B M L --- ---
30.-30.3.2019 KO slalom P CZE AD SL AD M L --- Zrušeno
31.1.2019 Koláčkový závod Rýmařov /dovednostní/ T CZE BD --- Kat. C M L --- ---
1.-10.3.2019 konečné pořadí poháru KHK H CZE BD --- Kat. B --- ---
26.1.2020 KP Lamont classic Rýmařov T BD --- Kat. B --- ---
3.2.2019 KP Zlínského a Moravskoslezského kraje /classic/ T BD --- --- --- ---
2.2.2020 Krajský klasifikační závod C CZE BD --- Kat. B M L --- ---
1.-1.2.2020 Krajský pohár H CZE BD K Kat. B P KSL ---
7.-7.3.2020 Krajský pohár H BD V --- M L P KSL ---
24.-30.9.2019 krajský pohár po 1 závodu H CZE BD --- Kat. B --- ---
16.-20.10.2019 Krajský pohár po 4 závodech H CZE BD --- Kat. B --- ---
4.-24.11.2019 krajský pohár po přes. bězích H CZE BD --- Kat. B --- ---
22.-22.2.2020 Krajský pohár Police n/M - DUSZNIKI ARENA H CZE BD K Kat. B M L P KSL Změna
4.-8.3.2020 Krajský pohár průběžně KHK H CZE BD --- Kat. B P KSL ---
7.-12.1.2020 Krajský pohár průběžněj H CZE BD --- Kat. B --- ---
19.10.2019 Krajský pohár žactva Úk 2019 v krosu U CZE BD --- Kat. B --- ---
2.2.2019 Krajský přebor - Lučany L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
23.2.2020 Krajský přebor Josefáč L CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
7.-7.3.2020 Krajský přebor MSK-Lamont classic (veřejný závod) T CZE BD --- Kat. B M L --- ---
17.2.2019 Krajský přebor štafet - Bohdalovice L CZE BD --- Kat. B M L --- ---
26.1.2020 Krajský přebor volně C CZE BD --- Kat. B M L --- ---
18.-18.1.2020 Krajský závod a VŠ Liga. Změna H.Mísečky 18.1. A CZE BD --- Kat. B M L --- ---
5.-5.2.2020 Krajský závod Praha Vypich přeloženo na 26.2. A CZE BD --- --- M L --- ---
Stránka:<12345678910...1718>(celkem 442 záznamů)