Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
13.2.2019 Středeční pohár KHK Běžkové středy Machov H CZE BD V Kat. C M L --- Změna
19.2.2019 Středeční pohár KHK Běžkové středy (út) Police DP H CZE BD DP Kat. C M L --- ---
19.1.2019 KZ Lamont classic Rýmařov T CZE BD --- Kat. B M L --- ---
8.-10.2.2019 M-ČR st.žactva - Vrchlabí H CZE BD R SP DL Kat. A M L MČR ---
20.1.2019 Přebor KHK "Špindlerovská Buď Fitka" 2019 H CZE BD --- Kat. B M L --- ---
16.-16.1.2019 Večerní závod P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. J CZE BD SP DL Kat. A M L FIS MČR ---
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov C CZE BD SP DL Kat. A M L ČP ---
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar K CZE BD R DL Kat. A M L MČR ČP Změna
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky L CZE BD SP DL Kat. A M L MČR ČP ---
24.-24.3.2019 M-ČR veteránů - Horní Mísečky L CZE BD DL Kat. A M L MČR ---
2.-3.3.2019 ČP a HNT žactva - Nové Město n.M. J CZE BD R DL Kat. A M L ČP HNT ---
31.1.2019 Koláčkový závod Rýmařov /dovednostní/ T CZE BD --- Kat. C M L --- ---
12.-13.1.2019 UKZ Neklid K CZE AD SL GS AD M L MZ SZ Zrušeno
2.-3.2.2019 Orlický maraton H CZE BD --- Kat. B M L --- ---
15.-16.2.2019 Karlovská 50 Z CZE BD --- Kat. B M L --- ---
3.-3.2.2019 Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2019 B CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
19.-20.1.2019 Kašperská 30 C CZE BD --- Kat. B M L --- ---
8.-10.2.2019 ČEZ Jizerská 50 L CZE BD --- Kat. B M L --- ---
23.-24.2.2019 JeLyMan M CZE BD --- Kat. B M L --- ---
12.-12.1.2019 LEKI Cup L CZE AD GS AD M L PP PZ ---
9.-9.2.2019 Rychlebák Petříkovský Medvěd M CZE AD --- AD M L PP SE SZ MZ PZ ---
26.-27.1.2019 Čerský pohár v AL - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) M CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
16.3.2019 Vyhlášení KP žactva Libereckého kraje L CZE BD V K Kat. B M L --- ---
10.-13.1.2019 FIS - Český pohár L CZE AD GS SL AD M L SE ---
Stránka:<12345678910>(celkem 242 záznamů)