Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
4.-4.11.2018 3 x HS P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
29.12.2018 38. ročník Krušnohorské třicítky-náhradní termín U CZE BD DL Kat. C M L VZ ---
14.10.2018 Bedřichovský krpál L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
20.9.-15.10.2018 Běh Borským parkem P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
3.-3.11.2018 Běh Českým údolím P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
13.10.2018 Běh podél Halštrova K BD --- --- M L --- ---
28.10.2018 Blaťák 2018 K CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
14.-14.10.2018 Borský kros H CZE BD DL Kat. B M L P KSL ---
19.-20.1.2019 ČESKÝ POHÁR ALPINE DOLNÍ MORAVA H CZE SB PSL PGS Kat. C M L FIS ČP ---
26.-27.1.2019 ČESKÝ POHÁR SBX Pec pod Sněžkou L CZE SB SBX Kat. C M L FIS ČP ---
22.-24.2.2019 EC Pec pod Sněžkou SS H CZE AL SS --- M L FIS ---
6.-7.2.2019 EVROPSKÝ POHÁR VE SNOWBOADCROSSU H SB --- --- M L --- ---
23.-24.3.2019 FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU ALPINE SNB L CZE SB PSL PGS Kat. B M L FIS ČP ---
16.-17.3.2019 FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU SBX H CZE SB SBX Kat. B M L FIS ČP ---
23.-24.2.2019 Kids Cup v rámci Českého poháru K CZE SB --- --- M L ČP ---
16.-22.10.2018 krajský pohár po 4. závodech H CZE BD DL Kat. B P KSL ---
20.10.2018 Lesní běh T CZE BD --- Kat. B M L --- ---
20.10.2018 Lesní běh lyžařů U CZE BD --- Kat. C M L --- ---
13.10.2018 MČR + RKZ L CZE SK S Kat. A MČR RKZ ---
16.-17.2.2019 MČR a ČESKÝ POHÁR ALPINE SNOWBOARDINGU BOŽÍ DAR U SB PSL PGS --- M L FIS ČP ---
9.-10.2.2019 MČR a ČESKÝ POHÁR SBX Dolní Morava H SB SBX --- M L FIS ČP ---
7.-20.10.2018 Memoriál Matěje Maurera P BD --- --- M L --- ---
19.-20.1.2019 Memoriál Radky Máchové U BD V K --- M L P KSL ---
12.-13.1.2019 Mezinárodní Krušnohorská třicítka U CZE BD V SP DL Kat. C M L VZ ---
13.10.2018 NEJDECKÝ KROS K CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
Stránka:12>(celkem 39 záznamů)

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska