Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
11.2.-3.3.2019 Zlatá lyže Šumavy P CZE BD --- Kat. B M L --- ---
16.-17.2.2019 Závod PAP a žactva v obřím slalomu A CZE AD GS AD M L PP SZ MZ PZ ---
16.3.2019 Vyhlášení KP žactva Libereckého kraje L CZE BD V K Kat. B M L --- ---
23.2.2019 Veřejný závod Skuhrov L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
15.-15.3.2019 Veřejný závod L CZE AD GS AD M L PP PZ SE ZA ---
15.1.-15.2.2019 Velká cena Škoda P CZE BD --- Kat. B M L --- ---
21.-21.4.2019 Velikonoční vajíčko T CZE AD GS AD M L PP PZ ---
21.-21.4.2019 Velikonoční padák T CZE AD GS AD M L MA MB MC OZ OM ---
16.-17.3.2019 UKZ žactva Z CZE AD SL AD M L MZ SZ ---
16.-16.3.2019 ÚKZ Neklid K CZE AD GS AD M L MZ SE JU PZ SZ ---
23.-24.2.2019 UKZ Hochficht KP Jihočeského kraje C CZE AD GS SL AD M L PP SE JU MJ SZ MZ PZ ---
23.-24.2.2019 ÚKZ a Přebor Plzeňského kraje, Memoriál Petra Kintzla P CZE AD GS SL AD M L SE SZ MZ ---
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský T CZE AD SL GS AD M L MZ SZ ---
17.-17.3.2019 UKZ - Krušnohorsko-šumavský pohár K CZE AD SL AD M L MZ SZ ---
16.-16.2.2019 Trutnovská krakonošova 12 H CZE BD --- Kat. B M L --- ---
2.-2.3.2019 TELNICKÝ ROHLÍK 2019 U CZE AD GS AD M L PP SE MA MB MC ZA OZ OM JU PZ MZ SZ MJ ---
17.2.2019 Team sprint BAOS U CZE BD V Kat. B M L P KSL ---
9.-9.3.2019 ŠUMAVSKÝ POHÁREK č.6 - závěrečný P CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
16.-16.2.2019 Šumavský pohárek č.5 P CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
15.-15.2.2019 Supercross Boží Dar 2019 K CZE AL SX --- M L --- ---
22.-22.2.2019 SUPERCROSS 2019 K SB SBX --- M L NZ ---
23.-23.3.2019 Sudetský pohár 2019 H CZE AD GS AD M L SZ MJ JU SE ---
16.-16.2.2019 Sudetský pohár H CZE AD SL AD M L SZ JU SE ---
13.2.2019 Středeční pohár KHK Běžkové středy Machov H CZE BD V Kat. C M L --- Změna
19.2.2019 Středeční pohár KHK Běžkové středy (út) Police DP H CZE BD DP Kat. C M L --- ---
Stránka:123456>(celkem 136 záznamů)