Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
9.-10.1.2021 Přebor Prahy (Mládež+dospělí) a VŠ Liga A CZE BD --- --- M L --- Zrušeno
2.2.2020 Přebor ČOS L CZE BD --- Kat. C M L VZ Změna
21.6.2020 Preclíkové závody L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
12.9.2020 Posvícenský koláč 2020 L BD --- --- M L --- ---
23.8.2019 Posvícenský koláč L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
25.5.-2.6.2019 Popelka 2019 L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
19.1.-17.2.2019 Pohár žactva Ústeckého KSL v běhu na lyžích U CZE BD DP K R Kat. B M L P KSL ---
15.2.-8.3.2020 Pohár žactva Ústeckého KSL v běhu na lyžích U CZE BD V K R SP Kat. B M L P KSL ---
29.-30.8.2020 POHÁR VYSOČINA ARENY Nové Město n.M. J CZE BD --- Kat. B --- ---
29.6.2019 Pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm Z CZE SK M Kat. A M L RKZ ---
24.-24.2.2019 Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2019 H CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
17.-17.3.2019 Pohár Orlických hor E CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
31.8.-1.9.2019 Pohár KL Vysočina Areny - Nové Město n.M. J CZE BD --- Kat. B --- ---
9.-17.10.2020 pohár KHK průběžně H CZE BD --- Kat. B --- ---
19.-23.2.2019 Pohár KHK po 6 závodech H CZE BD --- Kat. B --- ---
9.-15.3.2020 Pohár KHK konečné pořadí H BD --- --- P KSL ---
23.-24.3.2019 Pohár Jaroslava Drápely J CZE AD GS SL AD M L MZ SZ Zrušeno
25.-29.11.2020 Podzimní běh lyžařů mem.Ály Syrovatského S CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
6.-6.9.2020 Podčerchovský kros P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
31.-31.8.2019 Podčerchovský kros P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
28.9.2019 Po stopách hornobranské první lyže L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
2.-2.3.2019 PETROVICKÝ SLALOM E CZE AD PA AD M L PP SE JU MJ SZ MZ PZ ---
17.-17.3.2019 Paralelní závod družstev-Zbojnická Valaška T CZE AD PA AD M L PP PZ ---
16.-16.3.2019 Paralelní slalom - Belveder - 2019 P CZE AD PA AD M L PP JU MJ SZ MZ PZ Zrušeno
24.-24.3.2019 Paralelni slalom H CZE AD SL AD M L SE ---
Stránka:<12345678910...1920>(celkem 486 záznamů)