Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
23.-23.2.2019 Předorličák 2019 H CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
23.2.2019 Veřejný závod Skuhrov L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
23.-24.2.2019 LEKI CUP L CZE AD GS PA AD M L PP PZ ---
23.-24.2.2019 UKZ Hochficht KP Jihočeského kraje C CZE AD GS SL AD M L PP SE JU MJ SZ MZ PZ ---
23.2.2019 KZ Zlínského kraje - SPRINT KLASICKY Z CZE BD --- Kat. B M L --- ---
23.-24.2.2019 ÚKZ a Přebor Plzeňského kraje, Memoriál Petra Kintzla P CZE AD GS SL AD M L SE SZ MZ ---
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský T CZE AD SL GS AD M L MZ SZ ---
23.-23.2.2019 Krušnohorský pohárek V. U CZE AD GS AD M L PP PZ Zrušeno
23.-23.2.2019 Obratnostní závod H CZE BD Kat. B M L P KSL Změna
23.-24.2.2019 Mistrovství ČR Masters - Ski Serie Masters B CZE AD GS SL AD M L OM OZ MA MB MC ---
24.2.2019 Ski cross volně Bedřichov L CZE BD --- Kat. B M L --- ---
24.-24.2.2019 Sporten cup J CZE AD GS AD M L SZ MZ SE ---
24.-24.2.2019 Sporten Cup 2018/2019 J CZE AD GS AD M L MZ SZ SE ---
24.-24.2.2019 Krušnohorský pohárek VI. U CZE AD GS AD M L PP PZ ---
24.-24.2.2019 Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2019 H CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
24.2.2019 Rýmařovská "20" Jesenické magistrály T CZE BD --- Kat. B M L --- ---
27.2.-1.3.2019 FIS Evropský pohár Skicross 2019 M CZE AL SX --- M L FIS ---
27.2.2019 Memoriál JB 27.2.2019 L BD --- --- M L --- ---
1.-2.3.2019 Český pohár FIS Skicross Dolní Morava M CZE AL SX --- M L FIS ---
2.3.2019 MČR + RKZ Szczyrk SK T POL SK S Kat. A M L MČR RKZ ---
2.-3.3.2019 ČP a HNT žactva - Nové Město n.M. J CZE BD R DL Kat. A M L ČP HNT ---
2.-3.3.2019 Head Cup 2019 H CZE AD GS AD M L PP PZ ---
2.-3.3.2019 MČR Szczyrk T POL SL J Kat. A M L MČR MČRD MČRŽ RKZ ---
2.-2.3.2019 PETROVICKÝ SLALOM E CZE AD PA AD M L PP SE JU MJ SZ MZ PZ ---
2.-3.3.2019 Aldrovský pohár 2019 S CZE AD GS AD M L PP PZ ---
Stránka:<12345>(celkem 110 záznamů)