Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
4.1.2020 1.pohárový závod KSL LK L CZE BD K Kat. B M L --- Změna
12.1.2020 2. KP Benecko 12.1.2020 L CZE BD V K Kat. B M L --- Změna
7.-8.3.2020 2. série Šumavský diktátor SBX, SS C SB --- Kat. C M L --- ---
25.1.2020 3. pohárový závod KSL LK L CZE BD V K Kat. B M L --- Změna
21.-22.3.2020 3. série Šumavský diktátor SBX, SS C CZE SB --- Kat. C M L --- ---
22.-23.2.2020 35. ČT Šumavský Skimaraton C CZE BD --- Kat. C M L --- ---
1.2.2020 4. pohárový závod LK Bohdalovice L CZE BD K Kat. B M L --- ---
25.-25.1.2020 5. závod ČMP a Přebor JMK B BD --- Kat. B M L --- ---
22.2.2020 6. KP skicross Bedřichov 22.2.2020 L CZE BD --- Kat. B M L --- ---
24.-24.11.2019 63 roč.Podzimní běh lyžařů-mem.Ály Syrovatského S CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
10.-12.2.2020 Akademické M-ČR - Nové Město n.M. J CZE BD --- Kat. B M L --- ---
21.9.2019 Bedřichovský krpál L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
12.10.2019 Běh Borským parkem 2019 (50. r.) P BD --- --- M L --- ---
2.-2.11.2019 Běh Českým údolím P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
21.9.2019 Běh kolem Ostende P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
5.-5.10.2019 Běh Ochozou 2019 J CZE BD --- Kat. B M L --- ---
28.9.2019 Běh podzimním Železnorudskem - Debrnické okruhy P BD --- --- M L --- ---
16.2.2020 Belvedérská lyže, 35. r. P BD --- Kat. B M L --- ---
29.9.2019 Bohdalovický přespolák L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
13.-13.10.2019 Borský kros H CZE BD DL Kat. B P KSL ---
14.-15.3.2020 Čerský pohár + MČR - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) L CZE AL MO Kat. A M L MČR ZČP ---
25.-26.1.2020 Čerský pohár v AL - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) M CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
22.-23.2.2020 Čerský pohár v AL - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) L CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
29.2.-1.3.2020 Čerský pohár v AL - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) M CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
7.-9.2.2020 Česk pohár FIS Skicross Z CZE AL SX Kat. A M L FIS ZČP ---
Stránka:1234567>(celkem 163 záznamů)