Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
6.-6.2.2018 prúběžné pořadí H CZE BD --- Kat. B --- ---
6.2.2018 LYŽUJ LESY C CZE BD --- Kat. C M L --- ---
7.-7.2.2018 Středeční kritérium H CZE BD --- Kat. B --- Zrušeno
7.-7.2.2018 Klasifikační závod PSL (mládež+dospělí)_Vypich A CZE BD --- Kat. B M L --- Zrušeno
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov C CZE BD DL Kat. A M L ČP ---
10.2.2018 RKZ Frenštát T CZE SK G Kat. A M L RKZ ---
10.-11.2.2018 RKZ Frenštát / Wisla T CZE SL J Kat. A M L RKZ ---
10.-10.2.2018 ČP Deštné v O.h. SLOPESTYLE H CZE AL --- --- M L --- ---
10.-11.2.2018 Pec p. Sněžkou - SBX Český Pohár FIS H CZE SB SBX Kat. B M L FIS ČP ---
10.-10.2.2018 Leki Cup L CZE AD GS AD M L PP PZ ---
10.2.2018 Osecká 15 U CZE BD K Kat. B M L P KSL ---
10.-10.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 T CZE AD GS AD M L PP PZ ---
10.-10.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 T CZE AD GS AD M L PP PZ ---
10.-10.2.2018 Petříkovský medved Rychlebsky pohár M CZE AD GS AD M L PP PZ ---
10.-10.2.2018 Sudetský pohár 2018 H CZE AD GS AD M L SZ SE ---
10.-10.2.2018 Předorličák 2018 H CZE AD GS AD M L PP PZ MZ ---
10.2.2018 Ski cross Tanvald L CZE BD --- Kat. B M L --- ---
10.-10.2.2018 ZDARSKI Race M CZE AD GS AD M L ZA Zrušeno
10.-11.2.2018 Stoeckli cup H CZE AD GS SL AD M L ZA ---
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY J CZE AD GS SL AD M L ZA ---
10.-11.2.2018 Kramolínský obřák a slalom, Šumavský pohárek č.2 C CZE AD GS SL AD M L ZA PP PZ SE ---
11.-11.2.2018 Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2018 H CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
11.2.2018 Team sprint BAOS U CZE BD SP Kat. B M L P KSL ---
11.2.2018 Krajský přebor MSK v běhu na lyžích T CZE BD --- --- M L --- ---
11.-11.2.2018 Krajský přebor H CZE BD K Kat. B P KSL Změna
Stránka:<123456789>(celkem 212 záznamů)

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska