Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
3.3.2018 MČR Harrachov SK L CZE SK G Kat. A M L MČR ---
3.-4.3.2018 MČR Harrachov L CZE SL J D2 Kat. A M L MČR MČRD RKZ ---
3.-4.3.2018 ČP - FIS T CZE AD SL AD M L SE ---
3.-4.3.2018 ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M. J CZE BD DL Kat. A M L ČP HNT ---
3.-3.3.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Z CZE AD GS AD M L PP PZ ---
3.-4.3.2018 FIS Masters Cup 2018 H CZE AD SL GS AD M L MC MB MA ---
3.-4.3.2018 KLOBOUK CUP T CZE AD SL AD M L SE ---
3.-3.3.2018 PETROVICKÝ SLALOM E CZE AD PA AD M L PP PZ ZA SE ---
3.-5.3.2018 RKZ 5 T CZE AD SL VZ SG AD M L ZA SZ MZ ---
3.-3.3.2018 Telnický rohlík 2018 U CZE AD GS AD M L PP MB MA SE ZA PZ MC ---
3.-4.3.2018 Head cup 2018 H CZE AD GS AD M L PP PZ ---
4.-4.3.2018 Krušnohorský pohárek č.13 U CZE AD GS AD M L PP PZ ---
6.3.2018 MČR Harrachov L CZE SK G Kat. A M MČR ---
9.-9.3.2018 ČP SBX DĚTI, ROOKIES A JUNIOŘI E SB SBX Kat. C M L ČP ---
10.-10.3.2018 Štafety dvojic H CZE BD R Kat. B M L P KSL ---
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky L CZE BD SP DL Kat. A M L MČR ČP ---
10.-11.3.2018 Dolní Morava - SBX MČR + Finále ČP E CZE SB SBX Kat. B M L MČR FIS ČP ---
10.-11.3.2018 MČR ve slopestylu H CZE SB --- Kat. B M L --- ---
10.-11.3.2018 Krušnohorská třicítka a Malá K30 - dálkový běh U CZE BD V K DL Kat. C M L VZ Zrušeno
10.3.2018 Malá Krušnohorská třicítka - norský sprint U CZE BD SP Kat. C M L VZ Změna
10.-11.3.2018 Klasifikační závod PSL-Ekonom(mládež+dospělí) A CZE BD --- Kat. B M L --- ---
10.-11.3.2018 UKZ žactva Z CZE AD SL GS AD M L ZA Zrušeno
10.-10.3.2018 JABLONECKÝ OBŘÁK S CZE AD GS AD M L PP PZ ZA SE ---
10.-10.3.2018 SYNOT TIP - Valašský pohár Z CZE AD GS AD M L PP MB MA SE ZA PZ MC ---
10.-11.3.2018 KŠP Bublava K CZE AD GS SL AD M L ZA SE ---
Stránka:<123456789>(celkem 213 záznamů)

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska