Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
14.-18.3.2018 MČR žactva M CZE AD SL GS VZ AC SG AD M L ZA MZ SZ ---
24.-26.3.2018 4. závod, 5. závod a finále ČP Moguls L CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
8.-8.9.2018 ABERTAMSKÝ KROS K CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
15.9.2018 Běh do vrchu Osek - Dlouhá Louka U CZE BD --- --- M L --- ---
6.9.-10.10.2018 Běh kolem Ostende P CZE BD --- --- M L --- ---
15.9.2018 Běh okolo Jahodovky K CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
8.5.2018 Běh vítězství L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
24.6.2018 Beskydské turné, Frenštát T CZE SL J Kat. A M L RKZ ---
22.6.2018 Beskydské turné, Kozlovice T CZE SL J Kat. A M L RKZ ---
21.6.2018 Beskydské turné, Rožnov Z CZE SL J Kat. A M L RKZ ---
23.6.2018 Beskydské turné, Třinec Z CZE SL J Kat. A M L RKZ ---
28.10.2018 Blaťák 2018 K CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
30.9.2018 Bohdalovický přespolák L CZE BD --- Kat. C M L --- ---
2.9.2018 Borský pohár H CZE SL J Kat. A M L RKZ KZ ---
23.-24.6.2018 ČESKÝ POHÁR 2018 - České Petrovice E CZE TL SL GS Kat. A M L ČP ---
14.-15.7.2018 ČESKÝ POHÁR 2018 - Olešnice v O.h. H CZE TL SL GS SG Kat. A M L ČP ---
25.-26.8.2018 ČESKÝ POHÁR 2018 - Šťítná nad Vláří Z CZE TL SL GS SG Kat. A M L ČP ---
21.-22.3.2018 Český pohár FIS 2018 H CZE AD GS AD M L SE ---
23.-25.3.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely H CZE AD GS SL AD M L SE ---
15.-18.3.2018 ČP FIS - Jizerský pohár L CZE AD GS SL AD M L SE ---
24.-26.3.2018 Dynastar Český pohár a MČR ve skicrossu 2018 K CZE AL SX --- M L FIS MČR ZČP Změna
31.-31.3.2018 EC Pec pod Sněžkou SS H CZE AL --- --- M L --- ---
17.-18.3.2018 Head cup 2018 finále H CZE AD GS AD M L PP PZ ---
29.9.2018 HORSKÝ PŮLMARATON K CZE BD --- Kat. C M L --- Změna
6.-30.6.2018 Jarní běh Železnorudskem P CZE BD --- Kat. C M L --- ---
Stránka:1234>(celkem 94 záznamů)

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska