Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
5.-5.4.2020 ČP Špindlerův Mlýn - BA H CZE AL --- --- M L ZČP ---
29.3.2020 M-ČR veteránů - Horní Mísečky L CZE BD DL Kat. A M L MČR ---
28.-29.3.2020 M-ČR/ČP dosp/dor - Horní Mísečky L CZE BD SP DL Kat. A M L MČR ČP ---
21.-22.3.2020 ČP/HNT žactva - Nové Město n.M. J CZE BD DL Kat. A M L ČP HNT ---
21.-22.3.2020 3. série Šumavský diktátor SBX, SS C CZE SB --- Kat. C M L --- ---
15.3.2020 Štafety dvojic C CZE BD --- Kat. C M L --- ---
14.-14.3.2020 Jarní snb slalom KP open C CZE SB --- Kat. C M L --- ---
14.-15.3.2020 Čerský pohár + MČR - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) L CZE AL MO Kat. A M L MČR ZČP ---
13.-14.3.2020 ČP Pec Pod Sněžkou - SS H CZE AL SS --- M L ZČP ---
13.-13.3.2020 Večerní paralelní slalom KP open C CZE SB --- Kat. C M L --- Změna
13.-15.3.2020 M-ČR/ČP dosp/dor - Jilemnice L CZE BD R DL Kat. A M L MČR ČP ---
7.-8.3.2020 2. série Šumavský diktátor SBX, SS C SB --- Kat. C M L --- ---
7.-8.3.2020 ČP SBX 3 H SB SBX Kat. B M L FIS ČP ---
6.-8.3.2020 Český pohár FIS Skicross M CZE AL SX --- FIS ZČP ---
5.3.2020 O pohár Benecké školy L BD --- --- M L --- ---
29.2.-1.3.2020 Klasifikační závod PSL a VŠ liga A CZE BD --- Kat. C M L --- ---
29.2.-1.3.2020 Čerský pohár v AL - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) M CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
29.2.-1.3.2020 ČP PAR 3 - MČR L SB PSL PGS Kat. B M L MČR FIS MČR ---
28.2.-1.3.2020 Český pohár FIS Skicross Z CZE AL SX --- M L FIS ZČP ---
28.-29.2.2020 MČR/RKZ SK L CZE SK S Kat. A M L MČR RKZ ---
28.2.-1.3.2020 M-ČR žactva - Vysoké n.J. L CZE BD R SP DL Kat. A M L MČR ---
27.-27.2.2020 Republikové finále ZŠ a SŠ, slalom C CZE SB --- Kat. C --- ---
26.2.2020 Lyžuj lesy Vimperk C CZE BD --- Kat. C M L --- ---
25.2.-1.3.2020 FIS SP - Deštné - BA H CZE AL --- --- M L --- ---
22.-23.2.2020 Čerský pohár v AL - moguls (AKROBATICKÝ SJEZD) L CZE AL MO Kat. A M L ZČP ---
Stránka:123>(celkem 69 záznamů)