Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
16.9.2017 BĚH OKOLO JAHODOVKY K CZE BD --- Kat. B M L --- Změna
7.10.2017 Běh okolo Kuřidla C CZE BD --- --- M L --- ---
25.10.2017 Běh světlušek C CZE BD --- --- M L --- ---
20.2.-5.3.2018 Belvederská lyže P CZE BD --- Kat. B M L --- ---
30.9.2017 Bohdalovický přespolák L CZE BD --- --- M L --- ---
8.-8.10.2017 Borský kros H CZE BD DL Kat. B M L P KSL ---
24.-26.1.2018 Camp Skicross Dolní Morava E CZE AL SX --- M L --- ---
17.-17.2.2018 Cena Skřítka Ostružníka M CZE AD GS AD M L PP PZ ZA ---
17.-17.2.2018 Cena Teplických skal H CZE AD GS AD M L PP PZ ZA ---
27.-27.1.2018 Cena X Park Františkov M CZE AD --- AD M L PP PZ ---
6.1.2018 Cínovecká šestihodinovka U CZE BD --- Kat. C M L --- ---
26.-26.1.2018 Česká pošta Supercross ve skicrossu 2018 E CZE AL SX --- M L --- ---
21.-22.3.2018 Český pohár FIS 2018 H CZE AD GS AD M L SE ---
23.-25.3.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely H CZE AD GS SL AD M L SE ---
3.-4.3.2018 ČP - FIS T CZE AD SL AD M L SE ---
27.-28.1.2018 ČP - FIS Karlov T CZE AD SL AD M L SE ---
20.-21.1.2018 ČP - FIS Pec H CZE AD GS AD M L SE ---
10.-10.2.2018 ČP Deštné v O.h. SLOPESTYLE H CZE AL --- --- M L --- ---
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. L CZE BD SP DL Kat. A M L ČP ---
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky L CZE BD SP DL Kat. A M L MČR ČP ---
15.-18.3.2018 ČP FIS - Jizerský pohár L CZE AD GS SL AD M L SE ---
24.-24.2.2018 ČP Pecpod Sněžkou SLOPESTYLE Z CZE AL --- --- M L --- ---
9.-9.3.2018 ČP SBX DĚTI, ROOKIES A JUNIOŘI E SB SBX Kat. C M L ČP ---
3.-4.3.2018 ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M. J CZE BD DL Kat. A M L ČP HNT ---
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov C CZE BD DL Kat. A M L ČP ---
Stránka:<12345678910>(celkem 317 záznamů)

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska