Home Závody a výsledky

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
12.-12.6.2021 ČP BA Matylda U CZE AL --- --- M L --- ---
28.3.2021 M-ČR veteránů - Horní Misečky L CZE BD DL Kat. A M L MČR ---
27.-28.3.2021 M-ČR dosp/dorost - Horní Mísečky L CZE BD R DL Kat. A M L MČR ---
21.3.2021 Snowboard Zezula KIDZ Tour finále Dvoračky L CZE SB SBS --- M L ČP Zrušeno
20.-21.3.2021 ČP alpine SB a MČR Špindl H SB PSL PGS --- M L FIS MČR Zrušeno
19.-21.3.2021 MČR Skicross 2021 K CZE AL SX Kat. A M L FIS MČR ZČP Zrušeno
14.3.2021 FIS Junior Boží Dar H CZE SB SBS --- M L FIS Zrušeno
14.3.2021 Snowboard Zezula KIDZ Tour Boží Dar K CZE SB SBS --- M L ČP Zrušeno
13.-14.3.2021 ČP SBX Boží Dar K SB SBX --- M L FIS Zrušeno
12.-14.3.2021 M-ČR/ČP dosp/dor - Boží Dar K CZE BD R SP DL Kat. A M L MČR ČP Zrušeno
12.-14.3.2021 Český pohár Skicross Albrechtice L CZE AL SX --- M L FIS ZČP Zrušeno
11.-16.3.2021 MČR Skicross Jezerné 2021 Z CZE AL SX Kat. A M L FIS MČR Zrušeno
7.3.2021 Snowboard Zezula KIDZ Tour Mísečky H CZE SB SBS --- M L ČP Zrušeno
7.-7.3.2021 ČP Špindlerův Mlýn - BA H CZE AL --- --- M L --- ---
6.3.2021 Big Air MČR Šp. Mlýn H CZE SB BA --- M L FIS MČR Zrušeno
6.-7.3.2021 Klasifikační závod PSL (mládež+dospělí) a VŠ liga A CZE BD --- --- M L --- ---
6.-7.3.2021 ČP žactva - Jilemnice L CZE BD R DL Kat. A M L ČP Zrušeno
5.-8.3.2021 EC + FIS SX Dolní Morava E CZE AL SX Kat. A M L FIS Zrušeno
28.-28.2.2021 ČP Deštné - SS H CZE AL --- --- M L --- ---
28.2.2021 Snowboard Zezula KIDZ Tour Lipno C CZE SB SBS --- M L ČP ---
28.2.2021 FIS Junior Lipno C CZE SB SBS --- M L FIS ---
27.-28.2.2021 Osecká 10 virtuálně U CZE BD V K Kat. C M L KVZ KSL ---
27.2.2021 JeLyMan - součást seriálu SkiTour A CZE BD --- --- M L --- ---
27.-28.2.2021 ČP dosp/dorost - Capartice P CZE BD SP DL Kat. A M L ČP Zrušeno
26.-28.2.2021 Český pohár Skicross Dolní Morava E CZE AL SX --- M L FIS ZČP Zrušeno
Stránka:12>(celkem 28 záznamů)