Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
2.-4.3.2019 Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 T CZE AD SG GS SL AD M L MZ SZ ---
2.-3.3.2019 Aldrovský pohár 2019 S CZE AD GS AD M L PP PZ ---
2.-3.3.2019 Lipenský MISTR - MASTERS C CZE AD GS DH SL AD M L MA OZ MC MB OM ---
2.-2.3.2019 TELNICKÝ ROHLÍK 2019 U CZE AD GS AD M L PP SE MA MB MC ZA OZ OM JU PZ MZ SZ MJ ---
2.-2.3.2019 MADEJA SPORT CUP 2019 Z CZE AD GS AD M L PP PZ ---
2.-2.3.2019 PETROVICKÝ SLALOM E CZE AD PA AD M L PP SE JU MJ SZ MZ PZ ---
3.-3.3.2019 Jesenický pohár III T CZE AD GS AD M L PP MB MA SE JU MJ SZ MZ PZ MC ---
9.-9.3.2019 Krušnohorský pohárek VII. závod K CZE AD GS AD M L PP PZ ---
9.-10.3.2019 Finále Ski Serie Masters L CZE AD GS SL AD M L OM OZ MA MB MC ---
9.-9.3.2019 ŠUMAVSKÝ POHÁREK č.6 - závěrečný P CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž H CZE AD SL GS AD M L MZ SZ ---
10.-10.3.2019 LEKI Cup 2019 - finále DON QUIET L CZE AD GS AD M L PP PZ ---
10.-10.3.2019 Krušnohorský pohárek č.8 K CZE AD GS AD M L PP PZ ---
11.-12.3.2019 FIS - Český pohár M CZE AD SL GS AD M L SE ---
15.-15.3.2019 Veřejný závod L CZE AD GS AD M L PP PZ SE ZA ---
16.-16.3.2019 Paralelní slalom - Belveder - 2019 P CZE AD PA AD M L PP JU MJ SZ MZ PZ Zrušeno
16.-16.3.2019 ÚKZ Neklid K CZE AD GS AD M L MZ SE JU PZ SZ ---
16.-17.3.2019 UKZ žactva Z CZE AD SL AD M L MZ SZ ---
16.-17.3.2019 Head Cup 2019 H CZE AD GS PD AD M L PP PZ ---
16.-16.3.2019 MADEJA SPORT CUP 2019-finále T CZE AD GS AD M L PP PZ ---
17.-17.3.2019 Jesenický pohár IV T CZE AD GS AD M L PP PZ ---
17.-17.3.2019 UKZ - Krušnohorsko-šumavský pohár K CZE AD SL AD M L MZ SZ ---
17.-17.3.2019 Přebor středočeského kraje v obřím slalomu S CZE AD GS AD M L PP PZ ---
17.-17.3.2019 Paralelní závod družstev-Zbojnická Valaška T CZE AD PA AD M L PP PZ ---
17.-17.3.2019 JABLONECKÝ OBŘÍ SLALOM S CZE AD GS AD M L OZ OM ---
Stránka:<123>(celkem 67 záznamů)