Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Kalendář závodů

Název Úsek Datum od
Místo Země Datum do
Kraj
Datum Název Kraj Země Úsek Disc. Kategorie Pohlaví Závod Pozn.
25.-25.2.2017 Cena Teplických skal H CZE AD GS AD M L PP PZ MZ SZ ---
25.-25.2.2017 Rychlebský pohárek M CZE AD GS AD M L PP PZ ---
25.-26.2.2017 UKZ Špičák P CZE AD SL GS AD M L ZA ---
25.-26.2.2017 FIS-CIT Mísečky S CZE AD SL AD M L SE ---
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků T CZE AD SL GS AD M L ZA ---
25.-26.2.2017 LEKI Cup L CZE AD GS AD M L PP PZ ---
26.-26.2.2017 LEKI Cup L CZE AD GS AD M L --- ---
26.-26.2.2017 Sudetský pohár 2017 H CZE AD GS AD M L ZA SE ---
4.-5.3.2017 International FIS MASTERS CUP H CZE AD SL GS AD M L MC MB MA ---
4.-5.3.2017 DON QUIET finále LEKI Cup L CZE AD GS AD M L PP PZ ---
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Z CZE AD GS AD M L PP PZ ---
4.-5.3.2017 Pohár České pošty RKZ 5 T CZE AD VZ SL AD M L MZ SZ ZA ---
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 M CZE AD SG AD M L ZA ---
11.-11.3.2017 Valašský pohár 2017 - Synot Tip Z CZE AD GS AD M L PP MB MA SE SZ MZ PZ MC ---
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 H CZE AD GS SL AD M L ZA ---
11.-12.3.2017 ANNABERG OPEN MASTERS SKI CUP, ČPM,MSMC T CZE AD GS SL AD M L MB MC MA ---
11.-12.3.2017 XVII.roč. Pohár Jaroslava Drápely J CZE AD GS SL AD M L ZA ---
11.-11.3.2017 Telnický rohlík 2017 U CZE AD GS AD M L PP ZA MC MB MA SE SZ MZ PZ ---
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 H CZE AD GS AD M L PP PZ ---
14.-19.3.2017 MČRž U CZE AD GS TR SG VZ SL AD M L ZA ---
19.-19.3.2017 Šumavský pohárek č.6 P CZE AD GS AD M L PZ PP ---
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 M CZE AD SG GS SL AD M L ZA ---
25.-26.3.2017 Head Vitalini cup - finále H CZE AD GS AD M L PP PZ ---
25.-25.3.2017 Šumavský pohárek č.7 P CZE AD GS AD M L ZA PZ ---
25.-25.3.2017 Valašský pohár 2017 Z CZE AD PA AD M L PP MB MA SE ZA PZ MC ---
Stránka:12>(celkem 32 záznamů)

Hlavní partner

Audi NATLAND GROUP ANO sportovní družstvo

Partneři

Česká pošta

Mediální partneři

Snow Magazine O2 Sport

Ostatní

čsov čstv fis