Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR st. žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X - Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X - Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X - Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X - Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Benešová Nella (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X - Berger Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Bergerová Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 STUD - Sokol Studenec
NP X X - Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X - Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Bradáčová Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X - Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X - Brunátová Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Byrtusová Sylwia (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIM - SKI Mosty
X X - Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X - Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X - Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X - Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X - Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X - Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X - Dušková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Dvorská Karolína (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X - Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Gregor Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X - Hable Diana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Hák Petr (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Hanslian Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X - - Hartl Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Hermann Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X - Holcová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Honsa Antonín (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X - Honsová Anežka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Hoplíčková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X - Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP - X - Horáková Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Houdek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X - Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKPU - SKP Sever Ústí nad Labem z.s.
X X - Hudek Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X - Hůrková Johanka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
X X - Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X X - Chudějová Andrea (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X - Jahelka Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Janalík Daniel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
NP - X - Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Kala Filip (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X - Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X - Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Kavková Dora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Kločáková Sára (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X - Kohlerová Eliška (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Kohout Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
X X - Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Költö Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X - - Konečný Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X - Kopecký Martin (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Košetická Markéta (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Kotraba Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X - Králik Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Krečmerová Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X - Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X - Kučerová Petra (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X - Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X - Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X - Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X - Lacina Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
X X - Laurin Albert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Mader Zdeněk (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X - Machač Šimon (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
- X - Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X - Majerová Jana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X - Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X X - Martínková Monika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X - Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X - Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X - Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X - MIKSOVÁ Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X - Mikysková Svatava (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X - Moravec Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X - Moučková Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Müller Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Musil Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X - Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP - X - Nečasová Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X - Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Novotný Joel (M) 2004 SWE Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X - Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X - Oklamčáková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP - X - Orálková Kamila (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP - X - Otava Tadeáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X - Oždián Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X - Paulusová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - PAVLÁSKOVÁ Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X - Pavlata Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
X X - Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Peňáz Radek (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 Spartak Police n/Metují, LO
X X - Pešta David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Picková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X - Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X - Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X - Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X - Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Prokůpek Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Ptáček Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Pták Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X - Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Retek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X - Rychlíková Anna (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Rychlíková Marie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Řeháková Gabriela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
X X - Řehová Hana (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Řezáč Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Řezník Jan (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X - Sádovská Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X - Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X - Seidlová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X - Sládek Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X - Sluková Veronika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Smažíková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X - Srnská Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X - Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Suchodol Vít (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X - Svoboda Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X - Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X - Syřiště Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X - Szotkowska Agnieszka (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X - Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Široký Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Škoda Aleš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Šlauf Václav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X - Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP - X - Špinarová Karolína (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Štecher Filip (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Štolfa Šimon (M) 2003 CZE Žáci st. 03 Spartak Police n/Metují, LO
X X - Študlar Vít (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X - Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X - Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X - Tománek Kryštof (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Tovaryš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
NP X X - Tovaryš Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Trejbal Lukáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Sokol Studenec
X X - Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Tulková Jesika (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X X - Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Tužil Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Tyl Marek (M) 2003 CZE Žáci st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X - Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Vaňura Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X - Vašek Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X - Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X - Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X - Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Volf Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X - Völflová Natálie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X - Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Vránová Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Vránová Iva (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X - Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X - Waněk Hubert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X - Werner Adam (M) 2003 CZE Žáci st. 03 Spartak Police n/Metují, LO
X X - Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - Fenix Ski Team Jeseník
X X - Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKST - Ski klub Strakonice
NP - X - Zaoral Michal (M) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X - Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Zimová Michaela (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X - Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X - Žemlová Lucie (L) 2003 CZE Žákyně st. 03 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X - Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 214 závodníků.