Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Skuhrov - setkání mistrů LK

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Dorostenci starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Matyáš (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Berková Aneta (L) 2006 CZE Žákyně mladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Brůna Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Bříza Matěj (M) 2001 CZE Dorostenci starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
NP X Cilich Miroslav (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně mladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Čermáková Sára (L) 2000 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Černý Marek (M) 2010 CZE Minižáčci SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Martina (L) 1979 CZE Ženy LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Dubská Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X Dušta Daniel (M) 2008 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Dorostenky mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Erlebach Dominik (M) 2010 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Minižačky SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Gebouský Marek (M) 2000 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně starší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X HARMANOŠ Martin (M) 2009 CZE Žáci nejmladší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X Hatašová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Hauzner Martin (M) 2001 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Havel Josef (M) 2008 CZE Žáci nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Havrdová Kateřina (L) 2000 CZE Dorostenky starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
X Hecko Vanesa (L) 2002 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holmanová Anna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Honzejková Lucie (L) 2000 CZE Dorostenky starší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Horák Pavel (M) 2004 CZE Žáci starší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně mladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Keltner David (M) 2008 CZE Žáci nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Minižačky SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší ASC Harrachov
NP X Korbelář Jan (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Kramár Patrik (M) 2004 CZE Žáci starší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
X Krčková Eliška (L) 1997 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně mladší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Lacina Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Lejsková Karolína (L) 2011 CZE Minižačky SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE Dorostenci starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně starší TJSE - TJ Semily
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci mladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Malá Sára (L) 2003 CZE Dorostenky mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
X Martínková Monika (L) 2003 CZE Dorostenky mladší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žákyně mladší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X Marxová Gabriela (L) 2001 CZE Dorostenky starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Minižáčci TJSE - TJ Semily
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mazánková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší TJSE - TJ Semily
X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Moravec Matěj (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nechanická Veronika (L) 2005 CZE Žákyně starší TJSE - TJ Semily
NP X Nepimachová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Nikodýmová Denisa (L) 2002 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X Novák Václav (M) 2010 CZE Minižáčci SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X Nováková Nela (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotný Jakub (M) 2008 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotný Marek (M) 2010 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pajrová Kateřina (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Paroulek Kryštof (M) 2006 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Pavlata Matěj (M) 2003 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Pavlata Petr (M) 2006 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
X Pekárek Jan (M) 1999 CZE Junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Pekárková Anna (L) 2002 CZE Dorostenky mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Pilařová Aneta (L) 2010 CZE Minižačky SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci mladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Preissler Tomáš (M) 1970 CZE Muži SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Rishko Vadym (M) 2000 CZE Dorostenci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X RYML Radek (M) 2004 CZE Žáci starší JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci mladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X Seidl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X Seidlová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci mladší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
NP X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Suchánková Barbora (L) 2006 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Šimková Jara (L) 2000 CZE Dorostenky starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šišková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně nejmladší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X Tecl Matyáš (M) 2000 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Trýzna Filip (M) 2010 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci nejmladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X Vaňátko David (M) 2008 CZE Žáci nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Minižáčci SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X Vavřač Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavřačová Amálie (L) 2010 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vetrová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně starší SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zamastilová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně starší TJSE - TJ Semily
NP X Zamastilová Monika (L) 2004 CZE Žákyně starší TJSE - TJ Semily
NP X Znamenáčková Renata (L) 2002 CZE Dorostenky mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynek Tomáš (M) 2011 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 198 závodníků.

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska