Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Adamec Martin (M) 2001 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Dorostenci starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
X X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE Dorostenci starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
X X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X X Gregor Tomáš (M) 2000 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X X Grusz Marek (M) 2001 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Hašek Jan (M) 2000 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Hermann Matěj (M) 2000 CZE Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Hojdekr Jan (M) 2001 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Holman Tomáš (M) 2001 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Holoubek Ondřej (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Horník Adam (M) 2001 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X X Chmelík Jiří (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Jansa Radek (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X X Kabrda Josef (M) 2001 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kocián Jakub (M) 2000 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE Dorostenci starší SGJB - KL SG Jablonec n. N.
X X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Makovička Milan (M) 2001 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X MÁNEK Ondřej (M) 2001 CZE Dorostenci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Mučica Jakub (M) 2001 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X X Palla Martin (M) 2001 CZE Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Picura Adam (M) 2000 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Rishko Vadym (M) 2000 CZE Dorostenci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Schütz Michael (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X X Soukup Ondřej (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Šmaus Antonín (M) 2000 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Švejda Jakub (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Tischler Josef (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X X Tomášek Jiří (M) 2000 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Tulis Zdeněk (M) 2000 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Vachuta Matěj (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Valíček Robert (M) 2001 CZE Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE Dorostenci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X X Zapletal Jakub (M) 2000 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X X Žváček Vladimír (M) 2001 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 39 závodníků.