Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Harrachov

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Benda Petr (M) 2004 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Duben Adam (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Houdek David (M) 2004 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
X X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Kala Filip (M) 2004 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Kettner Adam (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci starší SKIM - SKI Mosty
X X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
X X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Michut Petr (M) 2004 CZE Žáci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Milán Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Pešta David (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Retek David (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Szotkowski David (M) 2004 CZE Žáci starší SKIM - SKI Mosty
X X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Vacek Teo (M) 2004 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Vašek Jan (M) 2004 CZE Žáci starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Volech Šimon (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Volf Pavel (M) 2004 CZE Žáci starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X - Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci starší SKST - Ski klub Strakonice
X X - Zatočil Petr (M) 2004 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
Filtru odpovídá 56 závodníků.