Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Harrachov

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X X Benešová Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Bermannová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X X Bohatá Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE Žákyně starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Burešová Aneta (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Byrtusová Sylwia (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIM - SKI Mosty
X X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Dlabová Terezie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE Žákyně starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Faltová Natálie (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Hable Diana (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Hoplíčková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně starší LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE Žákyně starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Novotná Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Sádovská Anežka (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Seidlová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Stoklasová Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Žákyně starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Vávrová Nataly (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Viktorová Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně starší LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 64 závodníků.