Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Harrachov

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X X Bakeš Daniel (M) 2005 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X - - Balatka Martin (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X X Benda Petr (M) 2004 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Benešová Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Bermannová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X X Bohatá Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně starší STUD - Sokol Studenec
X X X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE Žákyně starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Burešová Aneta (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žákyně starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X X Byrtusová Sylwia (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIM - SKI Mosty
X X X Casciani Eduard (M) 2005 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Dlabová Terezie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE Žákyně starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X X Dovolil Josef (M) 2005 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Duben Adam (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dutka Pavel (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Dvořák Marek (M) 2005 CZE Žáci starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Eliáš David (M) 2005 CZE Žáci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Faltová Natálie (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Hable Diana (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Hájek Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně starší TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Holíková Simona (L) 2005 CZE Žákyně starší TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X Hoplíčková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Houdek David (M) 2004 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Chalupný David (M) 2005 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
X X X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně starší STUD - Sokol Studenec
X X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně starší LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X - - John Jan (M) 2005 CZE Žáci starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X X Johnová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Kala Filip (M) 2004 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X - Kamarád Vít (M) 2005 CZE Žáci starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
- X - Karbanová Anna (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Kettner Adam (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Klierová Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci starší SKIM - SKI Mosty
X X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Košetický Jan (M) 2005 CZE Žáci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Kováč Štěpán (M) 2005 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X - - Kubečková Vendula (L) 2004 CZE Žákyně starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE Žákyně starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně starší TJSE - TJ Semily
X X X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Mach Filip (M) 2005 CZE Žáci starší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
X X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Měchurová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně starší TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X Meier Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Michut Petr (M) 2004 CZE Žáci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Milán Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIM - SKI Mosty
X X X Mlynáriková Denisa (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X NAROVCOVÁ Beata (L) 2005 CZE Žákyně starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Nárovcová Monika (L) 2005 CZE Žákyně starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X - Novák Hynek (M) 2005 CZE Žáci starší SKST - Ski klub Strakonice
X X X Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Novotná Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Novotná Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Pařenica Adam (M) 2005 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Pešta David (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X - Pražanová Julie (L) 2005 CZE Žákyně starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Radová Daniela (L) 2005 CZE Žákyně starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Retek David (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Růžičková Natálie (L) 2005 CZE Žákyně starší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Sádovská Anežka (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Seidlová Eliška (L) 2004 CZE Žákyně starší CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X X Slámová Lenka (L) 2005 CZE Žákyně starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X X Stehlík Šimon (M) 2005 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Stejskalová Michaela (L) 2005 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X - Stoklasová Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Žákyně starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X - Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Szotkowski David (M) 2004 CZE Žáci starší SKIM - SKI Mosty
X X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Šikola Michal (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Žáci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Široký Oldřich (M) 2005 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně starší STUD - Sokol Studenec
X X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Žáci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE Žákyně starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Tabara Šimon (M) 2005 CZE Žáci starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X TISCHLER Jan (M) 2005 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně starší SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci starší SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X X Třasák Max (M) 2005 CZE Žáci starší LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Urban Ondřej (M) 2005 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X X Vacek Teo (M) 2004 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Vašek Jan (M) 2004 CZE Žáci starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X - Vávrová Nataly (L) 2004 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Vejrych Albert (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X - Víchová Saša (L) 2005 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Viktorová Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X - Vlasáková Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší SKST - Ski klub Strakonice
X X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X X Volech Šimon (M) 2004 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X X Volf Pavel (M) 2004 CZE Žáci starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně starší LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X X Waltman Jeffrey (M) 2005 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X - Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci starší SKST - Ski klub Strakonice
X X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X - Zatočil Petr (M) 2004 CZE Žáci starší SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE Žáci starší SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 243 závodníků.