Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X - Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Bořil David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Cikánek Šimon (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Červinka Adam (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X ČÍŽ Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Doleček Přemysl (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Flemr Nicolas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Fryblík Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Hanžl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKRO - SK Rover
NP X X Harvey Oliver (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hojdekr Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Jahoda Adam (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kala Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Klíma Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Kubíček Jakub (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Kučera Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Kudlej Radim (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Mach Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Milerski Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIM - SKI Mosty
NP X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X OBERMAJER Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Pavlík Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Seidl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X X Sikora Daniel (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Steinbach Hynek (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Suchodol Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Sýkora Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Tomanek Max (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Zajíček Petr (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Zeithaml Dominik (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
Filtru odpovídá 69 závodníků.