Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Benešová Anežka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKRO - SK Rover
NP X X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Camfrlová Luisa (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X - Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X X Curran Anežka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Dosedělová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Gerstnerová Ludmila (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Hegarová Kristýna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Hubálovská Gabriela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jurčáková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Kantorová Justyna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kociánová Beáta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X KOLAFOVÁ Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Sokol Studenec
NP X X Konrádyová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Korytářová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X KOŠNAROVÁ Adriana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Krupová Markéta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Kubíčková Nina (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Legátová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Lušovská Nela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Machová Marie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Mišeková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSE - Sokol Senohraby
NP X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Nová Miroslava (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Nyklesová Markéta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X OLLÉ Ester (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Pátková Viktorka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Sokol Studenec
NP X X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Peřinová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Peštová Kamila (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Plecháčová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Pyszko Ester (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X SIEKLIKOVÁ Natálie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Sirotková Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Srnská Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Stejskalová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Štefanová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Štěpánková Helena (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKRO - SK Rover
NP X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Vyhnisová Viktorie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Weissová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Záhorcová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Zeithamlová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
Filtru odpovídá 66 závodníků.