Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Benda Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 STUD - Sokol Studenec
NP X X Blaha Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
NP X X Blaha Michal (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Houdek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kettner Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kramár Patrik (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Kuchař Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Machold Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Milán Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Retek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Rybka Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X RYML Radek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Suchodol Vít (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Svoboda David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Szotkowski David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
NP X X Šantora Jáchym (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Volech Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Volf Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
Filtru odpovídá 63 závodníků.