Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X Bašičová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Benešová Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Burešová Aneta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Císařová Markéta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Grossmannová Klára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Hable Diana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Hoplíčková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Kánská Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kubečková Vendula (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Novotná Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
NP X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Srnská Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Štveráčková Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 60 závodníků.