Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 ---
NP X X Bahner Zdeněk (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X Barvínek Daniel (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Černý Bohuslav (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Faltýnek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Hlavica Jaromír (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Hrouda David (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Hříbal Marek (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIM - SKI Mosty
NP X X Kazda Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Košík David (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Košík Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Matušík Matyáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Mikyska Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Paroulek Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Pavlica Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Saidl Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Suchánek Brian Martin (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Suchodol Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Šimurda Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Širůček Petr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Šmejkal Robert (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Tuháček Pavel (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Volf Marek (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zlesák Matyáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 70 závodníků.