Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Babánková Inka (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Brázdová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Černá Kristína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Daňhelová Babeta (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X De Winterová Emilly (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Dobešová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Dobešová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
NP X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Heidenreichová Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Korcinová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Kubová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kunstmüllerová Lea (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X KURÁŇOVÁ Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Lánová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Limberská Diana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Matějková Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSE - Sokol Senohraby
NP X X Matejová Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X MATOŠKOVÁ Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Musilová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Nová Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Patermannová Marie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Pešová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Piechaczková Nina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIM - SKI Mosty
NP X X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Retková Klára (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Řezníčková Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Satoriová Johana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Slonková Matylda (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Smutná Sofie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Šretrová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X Švihálková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Tomanek Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Vosková Terezie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 60 závodníků.