Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP st.žactva, finále HNT - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Andrýsková Renáta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 ---
NP X X Babánková Inka (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Bahner Zdeněk (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Bakeš Daniel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Barvínek Daniel (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Bašičová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X - Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Benda Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Benešová Anežka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKRO - SK Rover
X X Benešová Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 STUD - Sokol Studenec
X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Blaha Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
NP X X Blaha Michal (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Bořil David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Sokol Studenec
NP X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Brázdová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Burešová Aneta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Camfrlová Luisa (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Cikánek Šimon (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Cikánková Anita Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X - Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
NP X X Císařová Markéta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Curran Anežka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Černá Kristína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKRO - SK Rover
X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Černý Bohuslav (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Červinka Adam (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X ČÍŽ Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X ČÍŽ Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Daňhelová Babeta (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X De Winterová Emilly (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Dobešová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Dobešová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Doleček Přemysl (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Dosedělová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Dovolil Josef (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
X X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Dvořák Marek (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Eliáš David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Faltýnek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Fišer Radek (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Fiurášková Nela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Flemr Nicolas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Franz Tadeáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Fryblík Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Gerstnerová Ludmila (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Grossmannová Klára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Hable Diana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Hájek Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Halberštatová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Hanžl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKRO - SK Rover
X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Harvey Oliver (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Hegarová Kristýna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Heidenreichová Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Hlavica Jaromír (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FSMB - FORTEX SKI Moravský Beroun
NP X X Hojdekr Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Hoplíčková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Horákovská Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Houdek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Hrouda David (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Hrouda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Hříbal Marek (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Hubálovská Gabriela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Chlum Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Sokol Studenec
NP X X Jahoda Adam (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X - Jančařík Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Jaroš Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - SK Rover
X X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X - Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOVH - TJ SOKOL VELKÉ HAMRY I
X X Johnová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Jurčáková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Kala Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Kalášek Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Kamarád Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Kamarád Vít (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Kánská Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kantorová Justyna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIM - SKI Mosty
X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kazda Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Kettner Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Klierová Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Klíma Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Kociánová Beáta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X KOHUT František (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
NP X X KOLAFOVÁ Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Sokol Studenec
X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Konrádyová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Korcinová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Korytářová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Košík David (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Košík Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X KOŠNAROVÁ Adriana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Kováč Štěpán (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kramár Patrik (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Krupová Markéta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
X X Kubečková Vendula (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
NP X X Kubíček Jakub (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Kubíčková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kubíčková Nina (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kubíčková Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Kubová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kučera Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X Kudlej Radim (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kuchař Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
NP X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Kunstmüllerová Lea (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kunstmüllerová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X KURÁŇOVÁ Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Lánová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Legátová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
X X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Limberská Diana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Lipka Filip (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - SK Rover
NP X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Lušovská Nela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Mach Filip (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Mach Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Machold Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Machová Marie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X X Marková Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X X Matějková Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSE - Sokol Senohraby
NP X X Matejová Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X MATOŠKOVÁ Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Matušík Matyáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Meier Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Mihulková Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - SK Rover
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Mikyska Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Milán Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIM - SKI Mosty
NP X X Milerski Jan (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIM - SKI Mosty
NP X X Mišeková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSE - Sokol Senohraby
NP X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Musilová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X NAROVCOVÁ Beata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Nárovcová Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Nová Miroslava (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Nová Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nováková Anna (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Novotná Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Novotná Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Nyklesová Markéta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X OBERMAJER Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X OBERMAJEROVÁ Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X OLLÉ Ester (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Paroulek Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Pařízek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Patermannová Marie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Pátková Viktorka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Pavlica Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Pavlík Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Sokol Studenec
NP X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Peřinová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Pešová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Peštová Kamila (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 UKPL - USK CS Plzeň
X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Piechaczková Nina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIM - SKI Mosty
NP X X Pilná Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Plecháčová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov
NP X X Pobiš Cyril (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - SK Rover
NP X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Poupalová Jolana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Pražanová Julie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Pyszko Ester (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Radová Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Retek David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Retková Klára (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Rybka Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
NP X X RYML Radek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Řezníčková Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Sáblíková Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Saidl Filip (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Satoriová Johana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Seidl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X SIEKLIKOVÁ Natálie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Sikora Daniel (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Sirotková Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Slámová Lenka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Slonková Matylda (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Smutná Sofie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Srnská Eliška (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Srnská Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Stehlík Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Steinbach Hynek (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Stejskalová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Stejskalová Michaela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Suchánek Brian Martin (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Suchodol Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Suchodol Štěpán (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Suchodol Vít (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Sulzbacherová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Svoboda David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Sýkora Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 UKPL - USK CS Plzeň
X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Szotkowski David (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIM - SKI Mosty
NP X X Šantora Jáchym (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKRO - SK Rover
X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Šikola Michal (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Šimurda Matěj (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 UKPL - USK CS Plzeň
X X Široký Oldřich (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Širůček Petr (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Šmejkal Robert (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Šretrová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Šroubová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Sokol Studenec
NP X X Štefanová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Sokol Studenec
NP X X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Štěpánková Helena (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKRO - SK Rover
X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Štveráčková Adéla (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Šulcová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Švihálková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SKRO - SK Rover
X X Tabara Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X TISCHLER Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Tomanek Ema (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Tomanek Max (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
X X Třasák Max (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Tuháček Pavel (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Urban Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X VACEK Bertil (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
NP X X Venoušová Terezie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FSMB - FORTEX SKI Moravský Beroun
NP X X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí,z.s.
X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X Vojkůvková Eva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
X X Volech Šimon (M) 2004 CZE Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Volf Marek (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Volf Pavel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Vosková Terezie (L) 2006 CZE Žákyně ml. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Vyhnisová Viktorie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec,z.s.
X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Weissová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Záhorcová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník
NP X X Zajíček Petr (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zeithaml Dominik (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Zeithamlová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Zlesák Matyáš (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SKRO - SK Rover
NP X X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci ml. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE Žáci st. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 526 závodníků.