Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČESKÝ POHÁR 2018 - Olešnice v O.h.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Abrahamová Šárka (L) 2002 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová
NP X X Bílá Martina (L) 2002 CZE Junioři (JUN) SOKOL PK - TJ Sokol Předklášteří
NP X X Bláha Daniel (M) 2006 CZE Mladší žáci (U14) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Bláhová Tereza (L) 2009 CZE Přípravka (U10) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Borák Adam (M) 2011 CZE Přípravka (U10) Grasski Štítná
NP X X Bošková Betka (M) 2009 SVK Přípravka (U10) ---
NP X X Černická Anna (L) 2004 CZE Starší žáci (U16) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Černický Jakub (M) 2004 CZE Starší žáci (U16) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Černický Matěj (M) 2008 CZE Předžáci (U12) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Dobrovská Eliška (L) 2010 CZE Přípravka (U10) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Drahovská Vanesa (L) 2003 SVK Starší žáci (U16) ---
NP X X Fričová Nikol (L) 2001 SVK Junioři (JUN) ---
NP X X Gardavský Jan (M) 1989 CZE Dospělí (DOSP) SKI klub Opava
NP X X Gavalierová Sára (L) 2006 SVK Mladší žáci (U14) ---
NP X X Havlíček Jiří (M) 2007 CZE Předžáci (U12) SKI Řetězárna
NP X X Hromádko Adam (M) 1995 CZE Dospělí (DOSP) HB SKI TEAM z.s.
NP X X Ivánek Pavel (M) 2003 CZE Starší žáci (U16) SOKOL PK - TJ Sokol Předklášteří
NP X X Jarůšek Tomáš (M) 2003 CZE Starší žáci (U16) TJ Slovan Moravská Třebová
NP X X Jebavá Ella (L) 2007 CZE Předžáci (U12) TJ Spartak Ski klub Vrchlabí
NP X X Jebavá Nikol (L) 2010 CZE Přípravka (U10) ---
NP X X Ježová Anna (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) SOKOL PK - TJ Sokol Předklášteří
NP X X Kasalová Natálie (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) TJ Slovan Moravská Třebová
NP X X Kettnerová Adéla (L) 1996 CZE Dospělí (DOSP) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Knor Aleš (M) 2004 CZE Starší žáci (U16) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Knor Václav (M) 2007 CZE Předžáci (U12) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Knorová Lenka (L) 2007 CZE Předžáci (U12) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Koryntová Aneta (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Krejčí Vojtěch (M) 2002 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová
NP X X Liška Šimon (M) 2009 CZE Přípravka (U10) Grasski Štítná
NP X X Máca Martin (M) 1990 CZE Dospělí (DOSP) SOKOL PK - TJ Sokol Předklášteří
NP X X Mačát Václav (M) 1999 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová
NP X X Machů Filip (M) 2000 CZE Junioři (JUN) Grasski Štítná
NP X X Ohrádka Lukáš (M) 1984 SVK Dospělí (DOSP) ---
NP X X Polanský Robin (M) 2008 CZE Předžáci (U12) TJ Spartak Ski klub Vrchlabí
NP X X Rašovská Karolína (L) 1999 CZE Junioři (JUN) SOKOL PK - TJ Sokol Předklášteří
NP X X Rejchrtová Eliška (L) 2004 CZE Starší žáci (U16) Ok Ski - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Slováčková Aneta (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) FSA Brno - FreeSki Academy Brno z.s.
NP X X Soltík Martin (M) 1991 CZE Dospělí (DOSP) SOKOL PK - TJ Sokol Předklášteří
NP X X Stloukalová Sára (L) 2005 CZE Mladší žáci (U14) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Suchá Karolína (L) 2010 CZE Přípravka (U10) TATRAN.LIT - TJ Tatran Litovel, z.s.
NP X X Suchá Tatiana (L) 2006 SVK Mladší žáci (U14) ---
NP X X Štěpánek Matyáš (M) 2010 CZE Přípravka (U10) Lyžařský klub Zlín
NP X X Šulík Tobiáš (M) 2009 CZE Přípravka (U10) Grasski Štítná
NP X X Trnka Filip (M) 2007 CZE Předžáci (U12) TJ Slovan Moravská Třebová
NP X X Veselá Alena (L) 2002 CZE Junioři (JUN) Lyžařský klub Olomouc
NP X X Zatloukalová Kateřina (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) Lyžařský klub Olomouc
Filtru odpovídá 46 závodníků.

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska