Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - MČR a ČP SBX Dolní Morava

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Adametz Oliver (M) 2008 CZE Kids SBX ---
NP X X Aurell Filip (M) 2004 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Aurell Matouš (M) 2006 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Báča Tomáš (M) 2006 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Bártová Petra (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Benáčan Max (M) 2007 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Benedikt Šimon (M) 2004 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Benedikt Tobiáš (M) 2006 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Beranová Lucie (L) 2003 CZE Junior SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Bíbrová Amélie Mia (L) 2008 CZE Kids SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Bílý Matyáš (M) 2005 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Brož Matěj (M) 2005 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Brožová Viktorie (L) 2001 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Burešová Vendula (L) 1999 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Burkhardtová Sofia (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Čecháková Nikola (L) 2001 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Černohorský Jan (M) 1990 CZE Dospělý ---
NP X X Dejmková Kristýna (L) 2008 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Dobrá Karolína (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Dubsky Oliver Paul (M) 2004 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Filipová Tereza (L) 2000 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Flegrová Frederika (L) 2007 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Formánek Jan (M) 2001 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Fořt Hugo (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Gabryš Lubomír (M) 2000 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Halašová Anna (L) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Hálek Martin (M) 1986 CZE Dospělý Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hanko Michal (M) 1996 CZE Dospělý SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Havlásek David (M) 2008 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Hebelka Michal (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hebelková Kateřina (L) 2008 CZE Kids SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hlaváček Štěpán (M) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Horáčková Gabriela (L) 2006 CZE Rookies SBX TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Horáčková Veronika (L) 2002 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Horký Vojtěch (M) 2007 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Houser Radek (M) 1996 CZE Dospělý TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Hrazdílek Alfréd (M) 2010 CZE Kids SBX ---
NP X X Hrbáček Tomáš (M) 1999 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Hummelová Eva (L) 1989 CZE Dospělý Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Choura Kryštof (M) 2000 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Chudová Adéla (L) 2001 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP - X Janočková Šárka (L) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kalivoda Tomáš (M) 1987 CZE Dospělý ---
NP X X Kašpar Daniel (M) 1998 CZE Dospělý Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Keřlík Adam (M) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kořínková Anna (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Kořínková Lucie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Koudelka Matouš (M) 1999 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP - X Krčálová Veronika (L) 2005 CZE Rookies SBX ---
NP X X Krejčí Jakub (M) 2006 CZE Rookies SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Krejčí Jan (M) 2001 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Krobová Eliška (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Krupa Adam (M) 2004 CZE Rookies SBX Lítací Jelen
NP X X Krůsová Gabriela (L) 1999 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Křenková Adina (L) 2010 CZE Kids SBX Lítací Jelen
NP X X Kubenová Adéla (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Nikola (L) 2008 CZE Kids SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kudláčková Zuzana (L) 2006 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Kunčar Lukáš (M) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Leško Matyáš (M) 2011 CZE Kids SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Lizna Matěj (M) 2001 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Lizna Ondřej (M) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Lizna Vojtěch (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Louthanová Kateřina (L) 1999 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Machalová Tereza (L) 1999 CZE Junior ---
NP X X Makovec Martin (M) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Martínek Jan (M) 2002 CZE Junior SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Martínek Matěj (M) 2009 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Martinez - Horský Matyáš (M) 2007 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Mendlová Anežka (L) 2011 CZE Kids SBX LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Měřička Marek (M) 2009 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Měřičková Eliška (L) 2007 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Michal Stanislav (M) 1984 CZE Dospělý ---
NP X X Mondlová Aneta (L) 2002 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Mullen Natalie Elinor (L) 2000 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Němec Richard (M) 2006 CZE Rookies SBX SK Janky - Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
NP X X Neumanová Kristýna (L) 2007 CZE Rookies SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Nosková Denisa (L) 2001 CZE Junior SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Nováková Natálie (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Novosadová Nikol (L) 2012 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Nývlt Viktor (M) 2007 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Otipková Hana (L) 2007 CZE Rookies SBX Lítací Jelen
NP X X Pazdera Tomáš (M) 1989 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Peterka Matyáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Petráčková Viktorie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Petráněk Štěpán (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Plachá Barbora (L) 2004 CZE Rookies SBX Lítací Jelen
NP X X Procházková Marcela (L) 2001 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Prokop Vojtěch (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Ptáčková Markéta (L) 2008 CZE Kids SBX NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Ptáčková Tereza (L) 2006 CZE Rookies SBX NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Rojar Jakub (M) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Skandera Matyáš (M) 2008 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Slatinský Adam (M) 1998 CZE Dospělý TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Smažák Lukáš (M) 2007 CZE Rookies SBX Lítací Jelen
NP X X Sobotka Oliver (M) 2007 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Soukupová Hana (L) 2004 CZE Rookies SBX SK Janky - Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
NP X X Strnadová Sára (L) 2002 CZE Junior SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Šafka Sebastian (M) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šafková Sofie (L) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šmerák Matouš (M) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Šmíd Roman (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Šottová Nikola (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šperl František (M) 1958 CZE Dospělý Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Šperlová Karolína (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Štěpánková Julie (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Štěpánková Stella (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tichá Adéla (L) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Toman Filip (M) 1992 CZE Dospělý ---
NP X X Trojan Vojtěch (M) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Trojanová Kateřina (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Třeštík Matěj (M) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X - Třeštíková Vendulka (L) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tůma Tomáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Turinský Matyáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Varmužková Klára (L) 2004 CZE Rookies SBX Czech Snowboard Team z.s.
NP X X Vepřeková Tereza (L) 2000 CZE Junior ---
NP X X Veselka Dominik (M) 1994 CZE Dospělý SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Veselková Sára (L) 1999 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vintr Radek (M) 1997 CZE Dospělý SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vladařová Mia (L) 2009 CZE Kids SBX Ski Klub Petříkov,z.s
NP X X Volopich Daniel Tobias (M) 2009 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Volopichová Vanessa (L) 2007 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Vosáhlová Veronika (L) 2005 CZE Rookies SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Vrána Adam (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Výtvarová Karolína (L) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Wick Jan (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Zahradníček Jan (M) 1982 CZE Dospělý ---
NP X X Zámorská Věra (L) 1977 CZE Dospělý ---
NP - X Zemanová Zuzana (L) 2009 CZE Kids SBX ---
NP X X Zítková Barbora (L) 2008 CZE Kids SBX SK Janky - Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
NP X - Zušťáková Laura (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Zvířecí Jana (L) 2004 CZE Rookies SBX SK Lajdáček z.s.
NP X X Zvířecí Martina (L) 2008 CZE Kids SBX SK Lajdáček z.s.
NP X X Žerava Jakub (M) 1998 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Žežulka Petr (M) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
Filtru odpovídá 136 závodníků.