Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - FINÁLE ČP SBX

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Babáček David (M) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Bártová Petra (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Bílá Eliška (L) 2005 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Bílý Matyáš (M) 2005 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Burešová Vendula (L) 1999 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Čecháková Nikola (L) 2001 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Černohorský Jan (M) 1990 CZE Dospělý ---
NP X X David Samuel (M) 2009 CZE Kids SBX ---
NP X X Dejmková Kristýna (L) 2008 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Dobrá Karolína (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Filipová Tereza (L) 2000 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Friedel David (M) 2006 CZE Rookies SBX Lítací Jelen
NP X X Halašová Amélie (L) 2005 CZE Rookies SBX Lyžařský klub Chomutov, z.s.
NP X X Halašová Anna (L) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Hebelka Michal (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hebelková Kateřina (L) 2008 CZE Kids SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hessingová Lucie (L) 2006 CZE Rookies SBX ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Houser Radek (M) 1996 CZE Dospělý TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Hrbáček Tomáš (M) 1999 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Hubáček Kryštof (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Hummelová Eva (L) 1989 CZE Dospělý Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Choura Kryštof (M) 2000 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Chudová Adéla (L) 2001 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Janočková Šárka (L) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kabátová Anna (L) 2007 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kalivoda Tomáš (M) 1987 CZE Dospělý ---
NP X X Keřlík Adam (M) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kollerová Johana (L) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Konečný Martin (M) 1978 CZE Dospělý Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Kořínková Anna (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Kořínková Lucie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Krůsová Gabriela (L) 1999 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Adéla (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Nikola (L) 2008 CZE Kids SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kubičík Jan (M) 1996 CZE Dospělý JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Louthanová Kateřina (L) 1999 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Mahovský Kamil (M) 1968 CZE Dospělý ---
NP X X Machalová Tereza (L) 1999 CZE Junior ---
NP X X Makovec Martin (M) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Martinez - Horský Matyáš (M) 2007 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Michal Stanislav (M) 1984 CZE Dospělý ---
NP X X Mondlová Aneta (L) 2002 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Nováková Natálie (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Pazdera Tomáš (M) 1989 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X - Petráčková Viktorie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Petráněk Štěpán (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Pomykal Lukáš (M) 2004 CZE Rookies SBX ---
NP X X Prokop Vojtěch (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Přikryl Benjamín (M) 2000 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Slatinský Adam (M) 1998 CZE Dospělý TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Smékal Jan (M) 1989 CZE Dospělý ---
NP X X Straková Tereza (L) 2002 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Škarka Oliver (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Šmerák Matouš (M) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Šmíd Roman (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Šottová Nikola (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šperlová Karolína (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Štefka Matyáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Tatarko Bruno (M) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Tichá Adéla (L) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Toman Filip (M) 1992 CZE Dospělý ---
NP X X Trojan Vojtěch (M) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Trojanová Kateřina (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X - Třeštík Matěj (M) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Třeštíková Vendulka (L) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tůma Tomáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Vaniš Daniel (M) 2008 CZE Kids SBX SAŠ - Tělovýchovná jednota sportovní areál Špičák z.s.
NP X X Varmužková Klára (L) 2004 CZE Rookies SBX Czech Snowboard Team z.s.
NP X X Vepřeková Tereza (L) 2000 CZE Junior ---
NP X X Veselková Sára (L) 1999 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vladařová Mia (L) 2009 CZE Kids SBX Ski Klub Petříkov,z.s
NP X X Vrána Adam (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Výtvarová Karolína (L) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Wick Jan (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Williamson Philip (M) 1989 CZE Dospělý ---
NP X X Zahradníček Jan (M) 1982 CZE Dospělý ---
NP - X Zemanová Zuzana (L) 2009 CZE Kids SBX ---
Filtru odpovídá 77 závodníků.