Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - FINÁLE ČP ALPINE SNB

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X - Bendová Lucie (L) 2005 CZE Rookies SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Bestová Valentina (L) 2005 CZE Rookies Mahony Snowboards z.s.
NP X X Biegelová Sofie (L) 2006 CZE Kids Max Klínovec z.s.
NP X X Bílá Eliška (L) 2005 CZE Rookies ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Bílý Matyáš (M) 2005 CZE Rookies ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Boháček Tomáš (M) 2004 CZE Rookies 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Boháčková Lucie (L) 2007 CZE Kids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Brůžek Viktor (M) 1980 CZE Dospělý FB Sport Club, z.s.
NP X X Buchtel Martin (M) 1982 CZE Dospělý SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Černohorský Jan (M) 1990 CZE Dospělý ---
NP X X Flegrová Frederika (L) 2007 CZE Kids ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Foldyna Martin (M) 2000 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Friedel David (M) 2006 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Glajch Martin (M) 1975 CZE Dospělý VLLNNA
NP X X Hajtolová Tereza (L) 2006 CZE Kids VSK Slavia Jihočeská univerzita
NP X X Hebelka Michal (M) 2007 CZE Kids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hebelková Kateřina (L) 2008 CZE SuperKids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hessingová Lucie (L) 2006 CZE Kids ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Houžvičková Kristýna (L) 1996 CZE Dospělý 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Choleva Kryštof (M) 2001 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Choleva Petr (M) 1974 CZE Dospělý Lítací Jelen
NP X X Choleva Šimon (M) 2003 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Jech Lukáš (M) 2010 CZE SuperKids AktivKid z.s.
NP X X Jechová Linda (L) 2007 CZE Kids AktivKid z.s.
NP X X Jelínek Albert (M) 1990 CZE Dospělý VLLNNA
NP X X Johann Oliver (M) 2004 CZE Rookies YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Keclík Jakub (M) 2001 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Keclík Jiří (M) 1979 CZE Dospělý Lítací Jelen
NP X X Keclík Jiří (M) 1953 CZE Dospělý Lítací Jelen
NP X X Keclíková Adéla (L) 2005 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Klein Jonáš (M) 2008 CZE SuperKids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Klein Kryštof (M) 2007 CZE Kids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Klein Tomáš (M) 1977 CZE Dospělý 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Kolesová Adéla (L) 2000 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Kolesová Zuzana (L) 2002 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Kořínková Anna (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Kořínková Lucie (L) 2007 CZE Kids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Krasilov Jiří (M) 2006 CZE Kids SK SKIracingMB z.s.
NP X X Krbec Ondřej (M) 1984 CZE Dospělý 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Krotil Honza (M) 2007 CZE Kids YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Krotilová Kačka (L) 2005 CZE Rookies YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Krupa Adam (M) 2004 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Křenková Adina (L) 2010 CZE SuperKids SKI SOLÁŇ,z.s.
NP X X Kuh Vojta (M) 1977 CZE Dospělý 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Maděra Antonín (M) 2008 CZE SuperKids YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Maděrová Zuzana (L) 2003 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Mareš Filip (M) 2008 CZE SuperKids Max Klínovec z.s.
NP X X Marešová Emma Maya (L) 2006 CZE Kids Max Klínovec z.s.
NP X X Michal Tomáš (M) 2008 CZE SuperKids Lítací Jelen
NP X X Minárik Kryštof (M) 2006 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Mináriková Vendula (L) 2009 CZE SuperKids Lítací Jelen
NP X X Neubertová Klára (L) 2000 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Nováková Natálie (L) 2006 CZE Kids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Otipková Hana (L) 2007 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Otipková Lucie (L) 2010 CZE SuperKids Lítací Jelen
NP X X Plachá Barbora (L) 2004 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Plachá Gabriela (L) 1971 CZE Dospělý Lítací Jelen
NP X X Počinek Adam (M) 1999 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Podhorecký Miroslav (M) 1969 CZE Dospělý FB Sport Club, z.s.
NP X X Polidor Aleš (M) 2009 CZE SuperKids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Polidorová Linda (L) 2004 CZE Rookies 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Prokopec Leoš (M) 1957 CZE Dospělý Snowboard Club Malá Ohrada
NP X - Rys Michal (M) 1984 CZE Dospělý ---
NP X X Skřipská Klára (L) 2001 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Skřipská Kristýna (L) 2004 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Skřipský Jan (M) 1971 CZE Dospělý Lítací Jelen
NP X X Smažák Lukáš (M) 2007 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Sobotka Oliver (M) 2007 CZE Kids ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Stareček Jiří (M) 2000 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Stareček Jiří (M) 1974 CZE Dospělý Lítací Jelen
NP X X Starečková Lenka (L) 2002 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Straková Tereza (L) 2004 CZE Rookies Mahony Snowboards z.s.
NP X X Šindelář Petr (M) 1975 CZE Dospělý VLLNNA
NP X X Šindelářová Kateřina (L) 2008 CZE SuperKids VLLNNA
NP X X Šonka Antonín (M) 2006 CZE Kids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Šonka Jaroslav (M) 1973 CZE Dospělý 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Šonka Jirka (M) 1971 CZE Dospělý 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Šonková Klára (L) 2003 CZE Junior 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Třeštíková Vendulka (L) 2005 CZE Rookies Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tulach Ondřej (M) 2006 CZE Kids SK SKIracingMB z.s.
NP X X Tůma Hugo (M) 2008 CZE SuperKids VSK Slavia Jihočeská univerzita
NP X X Vaniš Daniel (M) 2008 CZE SuperKids SAŠ - Tělovýchovná jednota sportovní areál Špičák z.s.
NP X X Velek Matěj (M) 2005 CZE Rookies AktivKid z.s.
NP X X Vocel Petr (M) 1969 CZE Dospělý FB Sport Club, z.s.
NP X X Vrána Adam (M) 2004 CZE Rookies Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Wünscheová Elizabeta (L) 2007 CZE Kids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Zvířecí Jana (L) 2004 CZE Rookies SK Lajdáček z.s.
NP X X Zvířecí Martina (L) 2008 CZE SuperKids SK Lajdáček z.s.
NP X X Žák Zbyněk (M) 1999 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Žďárská Dita (L) 2001 CZE Junior 100. Hard - 100. Hard, z.s.
Filtru odpovídá 90 závodníků.