Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP SBX Boží Dar, všechny věk. kat.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Babáček David (M) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Bártová Petra (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X - Biegel Benjamin (M) 2004 CZE Rookies SBX Max Klínovec z.s.
NP X - Biegelová Sofie (L) 2006 CZE Rookies SBX Max Klínovec z.s.
NP X X Burešová Vendula (L) 1999 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Burkhardtová Sofia (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Čedík Stanislav (M) 1978 CZE Dospělý ---
NP X X Černohorský Jan (M) 1990 CZE Dospělý ---
NP X X Dejmková Kristýna (L) 2008 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Dobrá Karolína (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Formánek Jan (M) 2001 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Halašová Anna (L) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Hebelka Michal (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hebelková Kateřina (L) 2008 CZE Kids SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hlaváček Štěpán (M) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Rookies SBX LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hopjaková Vendula (L) 1996 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Hummelová Eva (L) 1989 CZE Dospělý Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Chudová Adéla (L) 2001 CZE Junior TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Kabátová Anna (L) 2007 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kalivoda Tomáš (M) 1987 CZE Dospělý ---
NP X X Kašpar Daniel (M) 1998 CZE Dospělý Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Keřlík Adam (M) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Knotek František (M) 1984 CZE Dospělý SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Kořínková Lucie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Koudelka Matouš (M) 1999 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Krůsová Gabriela (L) 1999 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Adéla (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Nikola (L) 2008 CZE Kids SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kubičík Jan (M) 1996 CZE Dospělý JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Lizna Matěj (M) 2001 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Lizna Ondřej (M) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Lizna Vojtěch (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Makovec Martin (M) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X - Mareš Filip (M) 2008 CZE Kids SBX Max Klínovec z.s.
NP X - Marešová Emma Maya (L) 2006 CZE Rookies SBX Max Klínovec z.s.
NP X X Martínek Matěj (M) 2009 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Měřička Marek (M) 2009 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Mullen Natalie Elinor (L) 2000 CZE Junior Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Němec Richard (M) 2006 CZE Rookies SBX SK Janky - Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
NP X X Nováková Natálie (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Pazdera Tomáš (M) 1989 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Peterka Matyáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Petráčková Viktorie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Petráněk Štěpán (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Prokop Vojtěch (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Přikryl Benjamín (M) 2000 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Samková Eva (L) 1993 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Skandera Matyáš (M) 2008 CZE Kids SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Soukupová Hana (L) 2004 CZE Rookies SBX SK Janky - Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
NP X X Strnadová Sára (L) 2002 CZE Junior SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Šafka Sebastian (M) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šafková Sofie (L) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šmíd Roman (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Šottová Nikola (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Šperlová Karolína (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tichá Adéla (L) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Trojan Vojtěch (M) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tůma Tomáš (M) 2004 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Vaniš Daniel (M) 2008 CZE Kids SBX SAŠ - Tělovýchovná jednota sportovní areál Špičák z.s.
NP X X Varmužková Klára (L) 2004 CZE Rookies SBX Czech Snowboard Team z.s.
NP X X Vepřeková Tereza (L) 2000 CZE Junior ---
NP X X Veselková Sára (L) 1999 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vintr Radek (M) 1997 CZE Dospělý SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vladařová Mia (L) 2009 CZE Kids SBX Ski Klub Petříkov,z.s
NP X X Vrána Adam (M) 2004 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Výtvarová Karolína (L) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Wick Jan (M) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Zahradníček Jan (M) 1982 CZE Dospělý ---
NP X X Zítková Barbora (L) 2008 CZE Kids SBX SK Janky - Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
NP - X Zvířecí Jana (L) 2004 CZE Rookies SBX SK Lajdáček z.s.
NP X X Zvířecí Martina (L) 2008 CZE Kids SBX SK Lajdáček z.s.
NP X X Žerava Jakub (M) 1998 CZE Dospělý Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Žežulka Petr (M) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
Filtru odpovídá 74 závodníků.