Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Český pohár FIS skicross Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Apolínová Nela (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Baillie Gregory (M) 1998 GBR muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Bartalsky Tomas (M) 1990 SVK muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Bartoš Richard (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Bazger Miroslav (M) 1984 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Benc Patrik (M) 1997 CZE muži/ ženy SX (AL) SPRO - TJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou, z.s.
NP X X Beran Jaroslav (M) 2009 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
NP X X Bíbr Tadeáš (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Borůvková Lenka (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI CLUB Litvínov z.s.
NP X X Bruers Quillian (M) 2002 BEL muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Burešová Vendula (L) 1999 CZE muži/ ženy SX (AL) Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Čech Jiří (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Česáková Alice (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Česáková Eliška (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Česáková Ivana (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Dadejík Marek (M) 1997 CZE muži/ ženy SX (AL) SKi team Sv. Petr, z.s.
NP X X Danksagmüller Christoph (M) 2002 AUT muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Dlabač Marek (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Dulaj Jan (M) 1996 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI Morava
NP X X Dulajová Jitka (L) 1998 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI Morava
NP X X Dynková Veronika (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Edlinger Adrian (M) 2000 AUT muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Fischer Barbora (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Fischer Ondřej (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Flídrová Karolína (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X Fricova Nikola (L) 2001 SVK muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Furuno Satoshi (M) 1999 JAP muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Furuno Tetsuya (M) 1997 JAP muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Goldsworthy Richard (M) 1995 GBR muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Göttler Tadeáš (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Harvey Dana (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Hiller Patrik (M) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Hotový Gustav (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Sport club Litvínov o.s.
NP X X Cholenská Diana (L) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Illmaier Marcel (M) 1998 AUT muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Ivanov Philip (M) 2001 AUT muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Jagg Maximilian (M) 2000 AUT muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Jelínek Jáchym (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Johs Owen (M) 2001 GBR muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Jurica Tomáš (M) 1998 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Jurica Vít (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Juřík Jakub (M) 1990 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Kašparová Klára (L) 1998 CZE muži/ ženy SX (AL) Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
NP X X Knotek Petr (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - X Korellus Jakub (M) 2011 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X Korellus Lukáš (M) 2009 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Koudela Petr (M) 1984 CZE muži/ ženy SX (AL) DD produkce o.s.
NP X X Kovařík Jiří (M) 1987 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Křenek Adam (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Křenek Jakub (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X - Křiklava Adam (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X - Křiklavová Magdalena (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Kříž Filip (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X Kučerová Nikol (L) 1989 CZE muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Kunc Vratislav (M) 1999 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Lank Karel (M) 1998 CZE muži/ ženy SX (AL) Ski klub Telnice - spolek
NP X X Lomský Jakub (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Lowell Henry (M) 1990 GBR muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Malec Tomáš (M) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - X Mašková Lucie (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Matoušek Jakub (M) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) Lyžařský klub Jirkov, z.s.
NP X X Matoušek Tomáš (M) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) Lyžařský klub Jirkov, z.s.
NP X - Muchka Matyáš (M) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X Neumanová Kateřina (L) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - X Neumanová Kristýna (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Odvody Johana (L) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Petřek Josef (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI SOLÁŇ,z.s.
NP X X Pichlík Tomáš (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X Pivnička Jakub (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
NP X X Plank Marcus (M) 2002 AUT muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Praast Birthe (L) 2002 BEL muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Raška Matěj (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Raška Tadeáš (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Renč Daniel (M) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Renč Matej (M) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) ---
NP X X Rihtarsic Marta (L) 2002 SLO muži/ ženy SX (AL) ---
NP - X Ritter Jakub (M) 2010 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Rüster Maximilian (M) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Stewart Finlay (M) 2000 GBR muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Stiborová Apolena (L) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Stiborová Jolana (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Šimonková Terezie (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X Šťáhlavský Dalibor (M) 1966 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Šťáhlavský Radek (M) 1996 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Takáč Petr (M) 1987 CZE muži/ ženy SX (AL) SAcz - Skiakademie.cz
NP X X Tošnar Roman (M) 1986 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Trinerová Nella (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X Trnka Tadeáš (M) 1995 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Turčin Jan (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Turčinová Anna (L) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Uhlířová Eva (L) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) Sport club Litvínov o.s.
NP X X Willows Laurence (M) 1996 GBR muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Zachoval Richard (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
Filtru odpovídá 93 závodníků.