Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Český pohár FIS Skicross Dolní Morava

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bartoš Pavel (M) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Bartoš Richard (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Bazger Miroslav (M) 1984 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Beran Jaroslav (M) 2009 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
NP X X Bíbr Tadeáš (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Bíbrová Amélie Mia (L) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Čech Jiří (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Danos Marian (M) 1974 CZE muži/ ženy SX (AL) SK Vrbno - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
NP X X Danos Marian (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SK Vrbno - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
NP X X Dulaj Jan (M) 1996 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI Morava
NP X X Dynková Veronika (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X - Fischer Barbora (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Fischer Ondřej (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Göttler Tadeáš (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) ---
NP X X Harvey Dana (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Hiller Patrik (M) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Hnyková Zuzana (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Cholenská Diana (L) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Chvalovsky Ivan (M) 1995 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Jelínek Jáchym (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Jurica Vít (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X Juřík Jakub (M) 1990 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Knotek Petr (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Koudela Petr (M) 1984 CZE muži/ ženy SX (AL) DD produkce o.s.
NP X X Kovařík Jiří (M) 1987 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Křenek Adam (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Kunc Jakub (M) 1991 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Kunc Vratislav (M) 1999 CZE muži/ ženy SX (AL) TJ Slovan Luhačovice
NP X X Lank Karel (M) 1998 CZE muži/ ženy SX (AL) Ski klub Telnice - spolek
NP X X Lomský Jakub (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Mikyska Jakub (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Ski team Buková hora
NP X X Neumanová Kateřina (L) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Neumanová Kristýna (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Petřek Josef (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI SOLÁŇ,z.s.
NP X X Pivnička Jakub (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
NP X X Raška Matěj (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Raška Tadeáš (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Rosslerová Barbora (L) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Skopal Jakub (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) SK Annaberg
NP X X Švandová Veronika (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Takáč Petr (M) 1987 CZE muži/ ženy SX (AL) SAcz - Skiakademie.cz
NP X X Trnka Tadeáš (M) 1995 CZE muži/ ženy SX (AL) XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X Vondráček Martin (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Zachoval Richard (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X Žďárková Monika (L) 1992 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI Morava
Filtru odpovídá 45 závodníků.