Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - KHK pohár Police nad Metují

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Babič Antonín (M) 2007 CZE Žáci mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Fišková Emílie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Forbelská Lenka (L) 2006 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Fulka Jiří (M) 1960 CZE Muži a junioři SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Havlíček Jakub (M) 2009 CZE Žáci nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Havlíčková Kateřina (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Hornych Ivan (M) 2011 CZE Minižáčci SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Jelen Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kotyková Tereza (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Krákorová Eva (L) 2004 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Křepela Jiří (M) 2011 CZE Minižáčci SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Kudlej Radim (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Limberská Diana (L) 2006 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Michlová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Pilná Radka (L) 2006 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Plecháčová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Pohl Jindřich (M) 2012 CZE Minižáčci SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Rasinský Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Retek David (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Retková Klára (L) 2006 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Řídilová Klára (L) 2006 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Skálová Renata (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Srnová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Šabata František (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Šimůnková Lucie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Tejmlová Klára (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Valenta Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Vaníček Viktor (M) 2007 CZE Žáci mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Vaníčková Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Vejrych Albert (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
Filtru odpovídá 63 závodníků.