Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - CAMP Skicross Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP - X X Apolínová Nela (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X - Bartoš Richard (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - X X Benc Patrik (M) 1997 CZE muži/ ženy SX (AL) SPRO - TJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou, z.s.
NP - X X Beran Jaroslav (M) 2009 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
NP X X X Bíbr Tadeáš (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X X Česáková Alice (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Česáková Eliška (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Česáková Ivana (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Dadejík Marek (M) 1997 CZE muži/ ženy SX (AL) SKi team Sv. Petr, z.s.
NP X X X Dlabač Marek (M) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Fischer Barbora (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X X Fischer Ondřej (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - - X Flídrová Karolína (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X X Harvey Dana (L) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - X - Cholenská Diana (L) 2003 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - X X Jurica Tomáš (M) 1998 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Jurica Vít (M) 1993 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Koudela Petr (M) 1984 CZE muži/ ženy SX (AL) DD produkce o.s.
NP - - X Křiklava Adam (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - - X Křiklavová Magdalena (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - - X Kříž Filip (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP - X X Lehký Jan (M) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) TAZR - Tělovýchovná jednota TATRAN Železná Ruda z.s.
NP - X X Lehký Šimon (M) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) TAZR - Tělovýchovná jednota TATRAN Železná Ruda z.s.
NP - - X Lepíková Bára (L) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Macalík Šimon (M) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) TAZR - Tělovýchovná jednota TATRAN Železná Ruda z.s.
NP X X X Malec Tomáš (M) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - X X Mašková Lucie (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - - X Muchka Matyáš (M) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X X Neumanová Kateřina (L) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X X Neumanová Kristýna (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - - X Odvody Johana (L) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Petřek Josef (M) 2002 CZE muži/ ženy SX (AL) SKI SOLÁŇ,z.s.
NP - X X Pichlík Tomáš (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP - X X Pivnička Jakub (M) 2005 CZE žáci/ žačky SX (AL) TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
NP - X - Raška Tadeáš (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - - X Renč Daniel (M) 2001 CZE muži/ ženy SX (AL) ---
NP - - X Renč Matej (M) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) ---
NP - - X Ritter Jakub (M) 2010 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - - X Rüster Maximilian (M) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Stiborová Apolena (L) 2008 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Stiborová Jolana (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Šimonková Barbora (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X X Šimonková Terezie (L) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X X Trinerová Nella (L) 2007 CZE předžáci/ předžačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
NP X X X Turčin Jan (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP X X X Vondráček Martin (M) 2004 CZE žáci/ žačky SX (AL) SKIVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - X X Vorlická Eliška (L) 2006 CZE žáci/ žačky SX (AL) JINE - TJ Jiskra Nejdek, z.s.
Filtru odpovídá 47 závodníků.