Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR st.žactva - Vrchlabí

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Bakeš Daniel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bakešová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Bašičová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
- X X Bohatá Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Brázdová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X X Casciani Eduard (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Čáslavská Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Dobešová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X - Dohnal Rudolf (M) 2005 GER Žáci st. 05 ---
X X X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Duben Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Eliáš David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Faltová Natálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Forbelská Lenka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hable Diana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X X Honková Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Houdek David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Hrubý Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
- X X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Hurta Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Chalupný David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Ježek Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Juříčková Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Juřík Marek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kalášek Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X - Kamarád Vít (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Kettner Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X KOHUT František (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIM - SKI MOSTY
X X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Kostková Alena (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Košetický Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Kováč Štěpán (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kovář Pavel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Kramár Patrik (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Křístková Dora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Kubečková Vendula (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
- X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Leitermannová Ellen Elisabeth (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
X X X Limberská Diana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Malota Jiří (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
X X X Malý Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Matušík Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
X X X Mečířová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Meier Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Michut Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIM - SKI MOSTY
X X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X NAROVCOVÁ Beata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Nárovcová Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Navrátilová Ella (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Nohejlová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Nováková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Novotná Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Pařízek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Pešová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Pešta Josef (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Pícha Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - X Plecháčová Barbora (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Plná Natálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Radová Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Rejzek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X X Retek David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Retková Klára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X RYML Radek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Řeháková Mirka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Řezníčková Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Řídilová Klára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Sáblíková Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X - Sádovská Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Saidl Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Satoriová Johanka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X - - Seidlová Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Sirotková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Skladan Quido (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Slámová Lenka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Srnová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Srnská Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Stehlík Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Stejskalová Michaela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Stoklasová Zuzana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X - Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Šebestová Viktorie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Široký Oldřich (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Šretrová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Šroubová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Tabara Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Tomanek Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Tomšík Pavel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Troutnarová Jarmila (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Tuháček Pavel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Tureček Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Urban Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X VACEK Bertil (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Valchařová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Vávrová Nataly (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Velc Roman (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Venoušová Terezie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Villino Nikita (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Vinohradníková Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Vítek Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Volech Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
- X X Volf Marek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
- X X Volf Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Waltman Jeffrey (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKST - SKI - KLUB Strakonice
X X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 330 závodníků.