Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Adamec Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Antošová Barbora (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Bajzík Lukáš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Baráková Barbora (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Benešová Nikol (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Bešta Václav (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bešťák Jonáš (M) 1995 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Bráblík Michal (M) 1998 CZE Muži FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bradáčová Anna (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Brůna Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Bureš Nina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X X Burt Pavel (M) 1997 CZE Muži SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Crha Radek (M) 1997 CZE Muži SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X - - Černohorský Marek (M) 1996 CZE Muži JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Černý Ondřej (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X - DADIC Edi (M) 1993 CRO Muži ---
X X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Hájek Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Hašek Jan (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X - X Havrdová Kateřina (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X - HLADIKA Jakov (M) 2000 CRO U20 M - Junioři ---
X X X Hlaváčová Anežka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Hojdekr Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Holman Tomáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Horník Adam (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Hujerová Tereza (L) 1998 CZE Ženy JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Husák Robin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Hynčicová Petra (L) 1994 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Chlápková Julie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Janatová Kateřina (L) 1997 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Jebavá Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Jeřábek Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Kala Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Költö Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Kopecký Martin (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Korbelář Jaroslav (M) 1999 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE U20 M - Junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Králik Pavel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X X Kraus Jakub (M) 1992 CZE Muži ---
X X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kubíčková Nikita (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X X Kuchařová Rozálie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Kulhánková Eva (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X - - Kváš Jan (M) 2000 CZE U20 M - Junioři BHST - BH Ski team z.s.
X X X Lacina Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X X LANE Margaret (L) 1995 USA Muži ---
X X X Laurin Albert (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Lušovský Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Macholdová Tereza (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Makovička Milan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Maryška Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Mazoch Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
X X X Medek Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Mičkerová Karla (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Mikysková Svatava (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Mučica Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Müller Adam (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Musil Štěpán (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Novák Michal (M) 1996 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Nováková Petra (L) 1993 CZE Ženy SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Ophoff Mike (M) 1999 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Palla Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X PAPŠÍK Marian (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Pechoušek Jan (M) 1997 CZE Muži FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peňáz Radek (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X X Pokorná Emma (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Poulíková Karolína (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Prokůpek Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Provazník Josef (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- - X Rambová Nina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Razýmová Kateřina (L) 1991 CZE Ženy SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X X RENDA Andrej (M) 2000 SVK U20 M - Junioři ---
X X X Richtr Lukáš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Rishko Vadym (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Rypl Miroslav (M) 1992 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Rysulová Marie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Řezník Jan (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Řezníková Tereza (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X X SAVELOVA Stela (L) 1999 SVK U20 M - Junioři ---
X X X Semirád Jan (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Schütz Michael (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Sixtová Anna (L) 1996 CZE Ženy SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X - SKENDER Marko (M) 2001 CRO U18 M - Dorostenci starší ---
X X X Sládek Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Slonková Marta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Solowski Tobiáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
- X X Sotona Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Staňková Zuzana (L) 1997 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Struhárová Natálie (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
- X X Svoboda Pavel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Szotkowska Agnieszka (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Široký Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X - Škoda Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šmaus Antonín (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Štecher Filip (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X X Štoček Fabián (M) 1994 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Švejda Jakub (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Tischler Josef (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Tománek Kryštof (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Trojan Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Trojanová Hana (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Tulis Zdeněk (M) 2000 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Tvarůžková Tereza (L) 1998 CZE Ženy FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Tyl Marek (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Vacek Mathias (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Vachuta Matěj (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Valíček Robert (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Váňová Gabriela (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Vlček Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Voňka Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Vránová Iva (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Walchetseder Jakub (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Zeman Jiří (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Žalčík Kim (M) 1999 CZE U20 M - Junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
Filtru odpovídá 193 závodníků.