Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Bradáčová Anna (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Duštová Andrea (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X - Matúšová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Rychlíková Marie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Sluková Veronika (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X - Völflová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Vránová Iva (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Filtru odpovídá 27 závodníků.