Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Adamec Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
- X X Antošová Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X - Bajčíková Ema (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Baráková Barbora (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- - X Benešová Nikol (L) 1999 CZE Ženy a juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Bešta Václav (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X X Bešťák Jonáš (M) 1995 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Bráblík Michal (M) 1998 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bradáčová Anna (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X X Burt Pavel (M) 1997 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Čech Jan (M) 1993 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP - - X Čechová Anna (L) 1993 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Duštová Andrea (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- - X Dvořáková Anna (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Dvořáková Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- - X Gräf Jakub (M) 1991 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hájek Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP - - X Haman Václav (M) 1981 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Hašek Jan (M) 2000 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Havrdová Kateřina (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP - - X Herbs Filip (M) 1992 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X - Hojdekr Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Holman Tomáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
- - X Honsová Olga (L) 1973 CZE Ženy a juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Horník Adam (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Hozák Timon Josef (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Hujerová Tereza (L) 1998 CZE Ženy a juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Husák Robin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- X X Janatová Kateřina (L) 1997 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Jebavá Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Jeřábek Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Juřík Marek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kettner Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kopecký Martin (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Korbelář Jaroslav (M) 1999 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP - - X Kožíšek Dušan (M) 1983 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Králik Pavel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Lacina Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Machold Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Makovička Milan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Malý Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X X Maryška Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X - Matúšová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Mazoch Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
X X X Medek Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Mičkerová Karla (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Michut Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Mučica Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Müller Adam (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Nováková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Ophoff Mike (M) 1999 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X - Pavlíček Marek (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Pechoušek Jan (M) 1997 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peňáz Radek (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Pešta David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Plná Natálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Pokorná Emma (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Prokůpek Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Provazník Josef (M) 1999 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- - X Rambová Nina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP - - X Randák Karel (M) 1971 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Rishko Vadym (M) 2000 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
- X X Rychlíková Anna (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Rychlíková Marie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
- X X Rypl Miroslav (M) 1992 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Rysulová Marie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Řezník Jan (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Řezníková Tereza (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Salaba Dan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Schütz Michael (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
- X X Sikora Jakub (M) 1984 CZE Muži a junioři JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Sládek Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Slonková Marta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Sluková Veronika (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
- X X Staňková Zuzana (L) 1997 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Struhárová Natálie (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
- X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šmaus Antonín (M) 2000 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Štecher Filip (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- - X Štoček Fabián (M) 1994 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Študlar Vít (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Švarc Martin (M) 1994 CZE Muži a junioři JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Švejda Jakub (M) 2000 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Tischler Josef (M) 2000 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Trojanová Hana (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Tulis Zdeněk (M) 2000 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Vachuta Matěj (M) 2000 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Váňová Gabriela (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Vlček Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Volech Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X - Völflová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Voňka Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Vránová Iva (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Žalčík Kim (M) 1999 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 221 závodníků.