Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Adamec Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Bešta Václav (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Hájek Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Hojdekr Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horník Adam (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Hozák Timon Josef (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Husák Robin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - Jeřábek Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kala Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Kaplan Jáchym (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X - Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Makovička Milan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X MÁNEK Ondřej (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Martínek Aleš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Maryška Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Mazoch Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
X X Medek Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X - Mikšík Matěj (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X Mučica Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Netrval Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Solowski Tobiáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Vlček Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Voňka Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zeman Jiří (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X - Žváček Vladimír (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 45 závodníků.