Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Baráková Barbora (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X - Doležalová Zuzana (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Elicerová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Grossmannová Tereza (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X - Hanušová Štěpánka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Chlápková Julie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Jebavá Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X - Křižovičová Martina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X - Kulhánková Eva (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X - Masaříková Gabriela (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Mičkerová Karla (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X - Rambová Nina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Rysulová Marie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Slonková Marta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Struhárová Natálie (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Svobodová Agáta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
Filtru odpovídá 31 závodníků.