Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Adamec Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Antošová Barbora (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Baráková Barbora (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
NP - X Bartůňková Andrea (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Benešová Nikol (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Bešta Václav (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bešťák Jonáš (M) 1995 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X BORUSÍKOVÁ Klára (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X Bradáčová Anna (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Brůna Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Bureš Nina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Burt Pavel (M) 1997 CZE Muži SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Čech Jan (M) 1993 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Černý Ondřej (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X - Doležalová Zuzana (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
- X Duštová Andrea (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Elicerová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP - X Francke Michal (M) 1986 CZE Muži VSEK - Vysokoškolská tělovýchovná jednota Ekonom Praha, z.s.
NP X - Franzová Emma (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X - Franzová Hana (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Grohová Karolína (L) 1990 CZE Ženy SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Grossmannová Tereza (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Hájek Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X - Hájek Matěj (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X - Hanušová Štěpánka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hojdekr Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Holoubek Ondřej (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horník Adam (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Hozák Timon Josef (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X - Hrouda Václav (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Hujerová Tereza (L) 1998 CZE Ženy JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Husák Robin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Hynčicová Petra (L) 1994 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Chlápková Julie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Janatová Kateřina (L) 1997 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Janeček Pavel (M) 1990 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Jebavá Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X - Jeřábek Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kala Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP - X Kaňka Adam (M) 1988 CZE Muži SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Kánský Petr (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP - X Kapčiar Tomáš (M) 1998 CZE Muži SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Kaplan Jáchym (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Karlík Mikuláš (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
- X Kašparová Michaela (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X - Kocián Jakub (M) 2000 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X - Kohout Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Költö Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Korbelář Jaroslav (M) 1999 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE U20 M - Junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Králik Pavel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Krejsa Tomáš (M) 1977 CZE Muži SOZA - Sportovní klub Žamberk lyžařský oddíl
NP X - Křižovičová Martina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X - Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X - Kulhánková Eva (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Lacina Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Makovička Milan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X MAŇÁKOVÁ Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X - Mánek Jiří (M) 1998 CZE Muži SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X MÁNEK Ondřej (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP - X Marek Ondřej (M) 1982 CZE Muži FELP - VSK ELEKTRO ČVUT Praha
X X Martínek Aleš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X - Martínková Monika (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X Maryška Jan (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X - Masaříková Gabriela (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP - X Matoušek Ondřej (M) 1988 CZE Muži VSEK - Vysokoškolská tělovýchovná jednota Ekonom Praha, z.s.
X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Mazoch Jan (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
X X Medek Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mičkerová Karla (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X - Mikšík Matěj (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
NP X X Mikyska Tomáš (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Mikysková Svatava (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
- X Moravcová Klára (L) 1983 CZE Ženy JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Mučica Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Müller Adam (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Musil Štěpán (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Netrval Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Novák Michal (M) 1996 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Nováková Petra (L) 1993 CZE Ženy SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X - Oberländer Jan (M) 1975 CZE Muži SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP - X Ondrášek Pavel (M) 1992 CZE Muži RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Ophoff Mike (M) 1999 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Orálková Kamila (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X PAPŠÍK Marian (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Pechoušek Jan (M) 1997 CZE Muži FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Peňáz Radek (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP - X Pilz Petr (M) 1996 CZE Muži SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Plecháč Petr (M) 1994 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X - Prášek Adam (M) 1999 CZE U20 M - Junioři KSTU - Kasper-Swix Trutnov
X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Prokůpek Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Provazník Josef (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X - Rambová Nina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Razýmová Kateřina (L) 1991 CZE Ženy SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Rishko Vadym (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Rypl Miroslav (M) 1992 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Rysulová Marie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Řezník Jan (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Řezníková Tereza (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP - X Sajdl Martin (M) 1981 CZE Muži VSEK - Vysokoškolská tělovýchovná jednota Ekonom Praha, z.s.
NP X X Sedláček Václav (M) 1986 CZE Muži FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Semirád Jan (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Schütz Michael (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Sixtová Anna (L) 1996 CZE Ženy SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Sládek Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Slonková Marta (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Solowski Tobiáš (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Staňková Zuzana (L) 1997 CZE Ženy DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Struhárová Natálie (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Svobodová Agáta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Szotkowska Agnieszka (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Široký Matěj (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šmaus Antonín (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Štolfa Šimon (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Študlar Vít (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Švarc Martin (M) 1994 CZE Muži JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP - X Švarc Petr (M) 1966 CZE Muži VSEK - Vysokoškolská tělovýchovná jednota Ekonom Praha, z.s.
X X Švejda Jakub (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X - Tischler Josef (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Trojanová Hana (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Tulis Zdeněk (M) 2000 CZE U20 M - Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Tvarůžková Tereza (L) 1998 CZE Ženy FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Tyl Marek (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vachuta Matěj (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Váňová Gabriela (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Vaňura Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Vlček Martin (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Voňka Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Walchetseder Jakub (M) 1999 CZE U20 M - Junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Zeman Jiří (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Žalčík Kim (M) 1999 CZE U20 M - Junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X - Žváček Vladimír (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 218 závodníků.