Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Dobrovský Michal (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 ---
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Fajstl Richard (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Gregor Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Houdek David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Hrubý Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X - Kala Filip (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Kettner Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kramár Patrik (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X Kuchař Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Kvaček Antonín (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Machold Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Malušek Daniel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Malý Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
X X Martan Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Michut Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Milán Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Palouš Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pešta David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Retek David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Rybka Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X RYML Radek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Salaba Dan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Schless Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Suchodol Vít (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Šantora Jáchym (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Škrobánek Jaroslav (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Velc Roman (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Volech Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Volf Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKST - SKI - KLUB Strakonice
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
Filtru odpovídá 65 závodníků.