Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bašičová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Bohatá Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Císařová Markéta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Dlabová Terezie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Florianová Zita (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Grossmannová Klára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Hable Diana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Jírová Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Juříčková Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Kánská Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kostková Alena (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kubečková Vendula (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nováková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X - Sádovská Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Srnská Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Svobodová Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X Zábršová Adriana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Zábršová Dominika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 59 závodníků.