Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bandik Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X - Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Binar Jáchym (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Blahout Jonáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bořil David (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Brát Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Burýšek Matyáš (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X - Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Cikánek Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X - Červinka Adam (M) 2007 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Česák Nathanael (M) 2007 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X ČÍŽ Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Doleček Přemysl (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Doupovec Ondřej (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Dvořák Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Fišnar Hynek (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Fryblík Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Frýdek Lukáš (M) 2008 CZE Žáci mladší ---
NP X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Háněl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hanuš Adam (M) 2008 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Harvey Oliver (M) 2007 CZE Žáci mladší SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Havel Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hojdekr Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Holý Tobiáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Horáček Šimon (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Jansa Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Jelen Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Jelínek Martin (M) 2008 CZE Žáci mladší LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X - Kala Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Kavalír Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Klíma Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Knápek Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Kovář Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Králík David (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kratochvíl Lukáš Jaroslav (M) 2008 CZE Žáci mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Kratochvíl Tomáš Miloš (M) 2008 CZE Žáci mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Kříž František (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Kubíček Jakub (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kudlej Radim (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kuneš Petr (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kupka Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Mach Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X X Matějka Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Matějka Jonáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Materna Sebastian (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Mičkal Robert (M) 2008 CZE Žáci mladší SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Mohrmann Jonášek (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Mrkvica Václav (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Novotný Dalibor (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X - Novotný Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Novotný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X OBERMAJER Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Pícl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Polák Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Prokeš Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Rada Tobiáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X Satorie Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Shorný Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X X Sikora Daniel (M) 2007 CZE Žáci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Skandera Matyáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Spurný Samuel (M) 2008 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Stehlík Jakub (M) 2007 CZE Žáci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Steinbach Hynek (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Suchodol Ondřej (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Svoboda Pavel (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Sýkora Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Šedivý Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Šimek Michal (M) 2008 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Šír Martin (M) 2008 CZE Žáci mladší ASCR - Athletic Ski Club Rozsochy
NP X X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X - Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Štěpán Adam (M) 2007 CZE Žáci mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Švub Václav (M) 2008 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Tauchman Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Tobrman Filip Albert (M) 2008 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X - Ťupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Turek Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X Valenta Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Vavřač Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Vavřík Jiří (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Veselý Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Vítek Richard (M) 2008 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X VOCELKA Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Vodrážka Štěpán (M) 2008 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Witney Samuel (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Zajíček Petr (M) 2007 CZE Žáci mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Zeithaml Dominik (M) 2007 CZE Žáci mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X - Žitný Adam (M) 2008 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
Filtru odpovídá 144 závodníků.