Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ---
NP X X Bahner Zdeněk (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Barvínek Daniel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X Diblíček Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Fousek Vít (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Hlavica Jaromír (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Hurta Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIM - SKI MOSTY
X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Matušík Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Oral Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Pavlica Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Pohořalý Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Saidl Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Strunz Martin (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Suchánek Brian Martin (M) 2006 CZE Žáci st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Suchodol Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Šimurda Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Širůček Petr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Tomšík Pavel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Volf Marek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 67 závodníků.