Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Cikánková Anita Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Čáslavská Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Hainzelová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Halberštatová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Hocková Johana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Holková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Honková Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Horákovská Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Jiroušková Sabina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Johnová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kubíčková Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Kunstmüllerová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
NP X X Lichtenbergová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Marková Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Mihulková Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Mikulášová Šárka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIM - SKI MOSTY
NP X X Moskvová Agata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X NAROVCOVÁ Beata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Nohejlová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Nyklíčková Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X X OBERMAJEROVÁ Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Poupalová Jolana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Radová Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Sáblíková Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Sirotková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Slámová Lenka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Stejskalová Michaela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Svobodová Laura (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Šebestová Viktorie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Šíchová Barbora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Šroubová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Valchařová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Venoušová Terezie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Vinohradníková Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Vlasáková Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKST - SKI - KLUB Strakonice
X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zavřelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Žváčková Jolana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 84 závodníků.