Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Babánková Inka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Bakešová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Bauerová Šarlota (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Brázdová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Daňhelová Babeta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Dlabová Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X X Holá Valeria (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Holčáková Jolana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Johnová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Korcinová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Křístková Dora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Kubová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kunstmüllerová Lea (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X KURÁŇOVÁ Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Lánová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Leitermannová Ellen Elisabeth (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Limberská Diana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X Matějková Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Matejová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X MATOŠKOVÁ Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X Mečířová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Mikolášová Heda (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Nová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Patermannová Marie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Pešová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Pilná Radka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Retková Klára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Řeháková Mirka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Řezníčková Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Satoriová Johanka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Smutná Sofie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Šimečková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Šretrová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Švihálková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Tobrmanová Anna Sofie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 UKPL - USK CS Plzeň
X X Tomanek Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 73 závodníků.